АПК забезпечує 37% валютних надходжень до держбюджету – міністр

Агросектор залишається найбільш динамічною та перспективною галуззю української економіки. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час аграрного телемарафону, повідомляє  Українська правда з посиланням на прес-службу.

“Сільське господарство – експортна галузь №1 в Україні, що забезпечує 14% загального обсягу ВВП”, – зазначив Павленко.

За його словами, за 9 місяців 2015 року аграрному сектору вдалося забезпечити обсяг експорту продукції на рівні 10.4 млрд дол. Це становить 37% валютних надходжень від експорту всіх товарів.

Міністр також нагадав, що незалежні експерти з VoxUkraine на минулому тижні включили Міністерство аграрної політики та продовольства України у трійку лідерів по ефективності впровадження реформ, а згідно з опитуваннямTransparency International Ukraine АПК є найкращим по боротьбі з корупцією.

“Розуміючи, наскільки є важливим процвітання аграрної галузі для усієї економіки України, ми не збираємося збавляти оборотів роботи над реформуванням агросектору, розширенням міжнародної співпраці, залученням інвестицій до сільського господарства України”, – запевнив  Павленко.

Добавить комментарий