Археологи знайшли у Британії давньоримське місто (фото)

Британські археологи заявили, що відкопали в графстві Кент неподалік автомагістралі ціле римське місто, не відоме раніше. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням Independent.

«У британському графстві Кент поблизу автомагістралі до міста Невінгтон археологи нещодавно віднайшли не відоме раніше місто римської епохи площею у 18 акрів, що датується близько 43 роком нашої ери», – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Серед залишків цього римського поселення знайдено рідкісні монети, гончарні вироби та ювелірні прикраси. Окрім цього було знайдено сліди римської дороги шириною в 7 метрів, а також залишки стародавнього храму.

Британські історики й археологи стверджують, що це одна з найвизначніших знахідок на Британських островах, яка може пролити значно більше світла на античну історію Англії та графства Кент зокрема.

Фото: SWNS

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!