Артисти Васильківщини приїздять з концертами у найвіддаленіші села (Фото)

У артистів Васильківського районного будинку культури, що на Дніпропетровщині, є така вже давня традиція: їздити з концертами по району та області і нести як кажуть «в маси» культуру, гарний настрій,підтримувати дух наших людей у такий непростий час. І більше за все ми любимо бувати з концертами у невеликих селах, де на сьогодні немає ні клубів, ні бібліотек.

От і з нагоди одного з 12 великих свят християн – Трійці, артисти районного будинку культури побували з виїзним концертом у селі Бондареве. Автором ідеї став місцевий приватний підприємець Анатолій Крячок, який вирішив зробити приємний подарунок своїм землякам. Анатолій Леонідович щиро підтримує нашу духовну місію і сам вирішив приємно вразити своїх односельчан нашим візитом. На його думку, не хлібом єдиним живе людина…

Більша частина жителів цього села – люди поважного віку, які мало де виїжджають за його межі. Тож, як кажуть, окрім щоденних турбот, нічого не бачать. На концерт зійшлося все село — це була справжня неочікувана новина для них.

Виступали ми просто неба, на імпровізованій сцені. Свій талант того червневого вечора дарували учасники «зразкового» аматорського вокального ансамблю «Зорепад», солісти: Наталія Данилюк, Наталія Гордієнко, Анастасія Данилюк, Дмитро Бгатов, Валерія Красюк, Єлізавета Шалахманова, Аня Копєйко, Сніжана Льовова, Анастасія Ковальчук, Анна Крячок, Наталія Марченко. А юний артист Іван Свистун виконав на біс пісню «Люди, як кораблі».

Не шкодували того вечора своїх долонь глядачі. Підспівували разом із нами. Під наші запальні пісні окремі жителі навіть танцювали. І це було дуже приємно: значить ми вибрали саме ті пісні, які на слуху. Двогодинний концерт, що пролетів, мов одна мить, ніби на одному подиху, просто вразив до глибини душі сельчан. Кажуть вони, що такі свята у них були років п’ятнадцять тому….

А потім була дискотека для всіх бажаючих та спільна святкова вечеря, яку теж зініціював Анатолій Леонідович. Він пригощав і сельчан, і нас, артистів, що було дуже приємно й дуже смачно.

Задоволені від власної виконаної роботи, ми поверталися додому і думали, що ще довго нас там будуть згадувати добрим словом і Анатолія Леонідовича за його щедрість і увагу до людей. Хочемо від нашого творчого колективу побажати Анатолію Леонідовичу та його родині міцного здоров’я, щастя та вдачі. Побільше б нашій васильківській землі таких меценатів!

 

 

Наталія ДАНИЛЮК,

керівник зразкового аматорського

вокального ансамблю «Зорепад» Васильківського РБК