АТОшники можуть пройти безкоштовні курси і отримати роботу, — Валентин Резніченко

Облдержадміністрація знаходить нестандартні підходи до вирішення проблем бійців АТО. Шість десятків демобілізованих зможуть отримати роботу водіїв громадського транспорту. Для хлопців це працевлаштування, для перевізників — відповідальні співробітники. Про це повідомив глава області Валентин Резніченко.

«Була проблема з приміськими маршрутками: людям з посвідченнями учасників бойових дій відмовляли в законному праві на безкоштовний проїзд. Ми пояснювали перевізникам, так не повинно бути. У процесі переговорів з’явилася цікава ідея: запросити демобілізованих на вільні посади водіїв маршруток», — розповів Валентин Резніченко.

Для такої роботи потрібні права категорії D. Отримати їх можуть хлопці із категорією B або С і трьома роками водійського стажу. Таким військовим потрібно буде пройти навчання і здати іспит.

«Ми знайшли механізми, як це зробити швидко. Для бійців навчання буде безкоштовним, — пояснив Валентин Резніченко. — Є 60 вакансій. Від хлопців потрібно бажання — пройти курси і співбесіду з перевізником. Далі можна сідати за кермо і працювати».

Військовослужбовцям, які зацікавилися пропозицією, слід звертатися в Центр допомоги бійцям АТО та їх сім’ям при облдержадміністрації за адресою проспект Кірова, 1 (1-й поверх) або за телефоном — (056) 742-86-62.

Облдержадміністрація допомагає атошникам підвищити свій рівень знань і знайти роботу. Для них організували безкоштовні ІТ-курси та курси англійської мови. Влаштовують для хлопців і дні кар’єри, де можна отримати консультацію про перепідготовку та поспілкуватися з представниками підприємств-роботодавців.

Тільки за минулий тиждень у Дніпропетровській області працевлаштувалися майже дві сотні демобілізованих, всього з початку року — більше 6,5 тис.

Добавить комментарий