Автослюсар, кондитер, будівельник? Школярі обирають майбутні професії

У Палаці дітей та юнацтва проходить обласна виставка «Освіта. Кар’єра. Суспільство – 2015», організована департаментом освіти і науки ОДА. Цього року окрім випускників шкіл ознайомитися з різноманітними професіями запрошені також учні 8 та 10 класів. Представники 11 профтехучилищ та 10 вишів розповідають школярам про різноманітні професії, які вони можуть отримати.

професия2
«Особливість цьогорічної виставки — це професійні майстер-класи. Кожен учень міг спробувати на кілька хвилин стати слюсарем чи перукарем, — розповідає заступник директора департаменту освіти та науки ОДА Антон Демура. – Це допомагає дітям відчути професію, отримати інформацію про неї. Ця виставка має допомогти молоді визначитися зі справою життя».

професия3
Виставка корисна і для керівників навчальних закладів. Тут вони можуть обмінятися досвідом та  ознайомитися з досягненнями колег.

професия3
Цього року практично усі заклади творчо представили свої досягнення: оформили презентаційні стенди, показали новітні розробки своїх учнів. Майже кожен професійно-технічний заклад пропонує відвідувачам пройти майстер-клас. Будівельники показують, як майструвати з гіпсокартону та декорувати стіни, офіціанти вміло демонструють сервіровку столу, перукарі прямо на очах у школярів створюють модельні вечірні зачіски, автослюсарі проводять майстер-клас з ремонту двигуна.

професия4
Виставка буде проходити протягом двох днів – 9 та 10 грудня у Палаці дітей та юнацтва за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 5

професия6

Добавить комментарий