Баскетболісти «Дніпра» прийшли до мера в гості

Міський голова подякував спортсменам за професійну та злагоджену гру. Своєю перемогою баскетболісти повернули Кубок до Дніпропетровська.

«Для мене, як міського голови дуже важливі перемоги і досягнення. Для нашого міста і земляків дуже важливо, що ви гідно несете знамено спортивних здобутків. Ваша перемога дуже цінна. Кожен з вас є самодостатнім спортсменом і хорошим атлетом. Але те, чого ви домоглися – це результат командної гри. Злагоджена взаємодія дозволила вам гідно дійти фінішу», – сказав міський голова.

Борис Філатов також додав жартома, що якби депутати працювали з таким самим завзяттям, робота міськради була б значно ефективнішою.

Вирішальний спортивний поєдинок сезону пройшов у Дніпропетровську. За перемогу «Дніпро» змагалися з київським «Будівельником». Дніпропетровські баскетболісти перемогли столичних суперників із рахунком 75:63.

Капітан команди БК «Дніпро» Станіслав Тимофієнко перемогою завдячує оновленому складу збірної і новому тренеру. Після першого успіху у сезоні баскетболісти готуються до завершення регулярного чемпіонату. З ким змагатимуться у півфіналі – ще невідомо. Та спортсмени певні – підтримка вболівальників і міської влади допоможуть їм показати високий результат.

«Вважаю, що нашим гравцям сподобалася зустріч. Я особисто вперше побачив очільника нашого міста. Це приємно. Я сподіваюся, що це не остання зустріч. Ми повернули Кубок до Дніпра. Минулого року ми програли «Будівельнику», а цьогоріч повернули їм борг. Це вдвічі приємніше», – розповів Станіслав Тимофієнко.

На згадку про зустріч спортсмени подарували Борису Філатову та в.о. його першого заступника Дмитру Погребову іменні спортивні майки. Міський голова також отримав ще один унікальний подарунок – м’яч з автографами всіх гравців БК «Дніпро».

У відповідь міський голова вручив представникам баскетбольного клубу примірники альманаху про Дніпропетровськ.

 

Добавить комментарий