Батькам у Дніпрі нагадали про безпечні канікули

В переддень весняних канікул Дніпровські поліцейські ще раз нагадали дітям про правила особистої безпеки та закликали батьків бути більш уважними і ретельніше перейматися справами дітей.

«За 2016 рік на території Дніпропетровської області зареєстровано 590 нещасних випадків з дітьми. Зокрема, 226 самотравмувань, 34 укуси тваринами, по два випадки ураження струмом, отруєння грибами та травмування піротехнічними засобами. Зафіксовано також 61 випадок отруєння алкогольними напоями. Окрім цього, уже з початку року 116 неповнолітніх стали жертвами злочинів», – зазначила на прес-конференції начальник ювенальної превенції управління превентивної діяльності Олександра Голуб’ятнікова.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Батьків закликають приділяти більше уваги дітям, перейматися їхніми інтересами та, по можливості, не залишати їх на тривалий час без нагляду.

Цього року на Дніпропетровщині сталося 43 автопригоди із постраждалими за участю неповнолітніх, внаслідок яких 2 дитини загинули та 48 травмовано. Із загальної кількості з вини дітей скоєно лише 6 ДТП (14%). Це діти-пішоходи, які травмувалися на дорозі внаслідок неуважності та порушення вимог ПДД.

«Як свідчить аналіз ДТП за участю та з вини дітей, найбільш часто у дорожні пригоди поптрапляють діти віком від 6 до 14 років, на цей вік припадає майже 70 % від загальної кількості травмованих. За статистикою, в аваріїнайчастіше потрапляли діти-пасажири та пішоходи. Зокрема, з початку року в області у результаті таких дорожніх пригод постраждали 27 юних пішоходів та 21 неповнолітній пасажир», – повідомила начальник відділу з профілактики дорожньо-транспортних пригод управління превентивної діяльності Ірина Снітько.

Також закликають водіїв не забувати про безпеку дітей-пішоходів, особливо у темний час доби. Також водіям потрібно бути особливо уважними за кермом, проїжджаючи мимо шкіл та дитсадків, парків, сквері тощо, адже поведінку дитини на дорозі передбачити надзвичайно складно. Варто обов’язково знижувати швидкість та не відволікатися від керування, аби мати змогу вчасно зупинити авто.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!