Бізнесмени Дніпропетровщини поділилися досвідом, як виходити на міжнародний ринок

Як підкорити Європу та світ бізнесмени Дніпропетровщини дізнавалися в облдержадміністрації. Понад три десятки підприємців регіону під час круглого столу поділилися один з одним досвідом просування товарів на експорт. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
На  міжрегіональний круглий стіл запросили представників малого та середнього бізнесу. Приїхали підприємці, які випускають найрізноманітніші товари: дитячі майданчики, сільгоспмашини, пластик тощо. Були навіть гості з Запоріжжя.
«Позиція очільника регіону Валентина Резніченка проста: не втручатися в роботу бізнесу, натомість допомагати впоратися з адміністративними проблемами. Ми відкриті до діалогу з підприємцями і регулярно зустрічаємося з ними під час семінарів та круглих столів. Такі зустрічі дійсно корисні, про що свідчить жвавий інтерес до них бізнесменів. Вони збираються, діляться досвідом, дізнаються цікаву інформацію та задають безліч питань», – зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.  
Дискусія точилася і цього разу: замість запланованої години, спілкувалися близько двох. Під час круглого столу спеціалісти з економічного розвитку обладміністрації та досвідчені бізнесмени розповіли, як знайти ділових партнерів за межами України та стати частиною міжнародного ринку.
«Ми і надалі запрошуватимемо підприємців на подібні зустрічі. Цієї зими у них буде можливість поспілкуватися з польськими колегами – в облдержадміністрації відбудеться Українсько-польський бізнес-форум», – сказав Валентин Резніченко.  

Залишити відповідь