Борис Філатов проголосував і закликав дніпропетровців не ігнорувати вибори

 

Лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов проголосував на виборчій дільниці по вулиці Ворошилова, 25. Політик перебував у гарному настрої. Він висловив сподівання на те, що явка на виборах буде досить високою, а сам виборчий процес пройде чесно і демократично.

IMGL0214

Настрій відмінний, погода гарна. Сподіваємося, буде висока явка виборців і не буде провокацій. Хоча ввечері надходила різна інформація. Аж до того, що опоненти, вирішили побалуватися з мінуванням. Але, думаю, все пройде спокійно, і Україна переможе, – повідомив лідер партії «УКРОП».

IMGL0231

Борис Філатов також закликав жителів Дніпропетровська серйозно поставитися до свого майбутнього, майбутнього міста і прийти на виборчі дільниці.

– Будь-яка людина, якій небайдужа доля країни і доля міста, повинна піти і проголосувати. Це конституційне право. Для мене це такі речі, як дихати повітрям. Тут не можна залишатися байдужим. Від голосу будь-якої людини залежить все, – розповів політик. Він також висловив переконання в тому, що провокації, заплановані командою Олександра Вілкула, не вдадуться.

IMGL0240

Вчора розмовляв з головою ОДА, начальником УВС області і СБУ. Правоохоронні органи налаштовані дуже рішуче. Провокації не вдадуться, – пояснив Борис Філатов.

Залишити відповідь