Борис Філатов запрошує активних дніпропетровців випити чаю та влаштуватися до міськради

Чаювання з перспективою. Очільник Дніпропетровська Борис Філатов пропонує активним представникам громади, спеціалістам різних сфер зібратися для обговорення перспектив працевлаштування у міськраді. Зустріч з мером у неформальній атмосфері анонсовано на кінець тижня. Про це Борис Філатов написав на сторінці у соцмережі.

“Рівно рік тому, пам’ятається, будучи народним депутатом, ми чай попивали з громадськістю. Сьогодні з жалем спостерігаю як у значної частини тієї ж громадськості почався “баттхерт” у зв’язку з новими призначеннями/відсутністю оних. Тому пропозиція до: екологів, осббшників, знавців метро і трамваїв, а також різних культуртрегерів. Пора чай попити. Роботу обговорити”, – йдеться в повідомленні.

Мер Дніпропетровська також додав, що не створюватиме при міській раді жодних фондів чи асоцій.

“Ви ж хочете працювати? Велкам. Але тільки у виконкомі міської ради та в комунальних підприємствах. Я НЕ збираюся створювати при мерії різні фонди, фундації, асоціації та інші ради. Мені радити не треба. Особливо за зарплату в пару десятків тисяч гривень. Мені працювати треба. Важко, клопітно і за три тисячі. З 8 ранку до 10 вечора”, – написав Борис Філатов.

У своєму дописі очільник міста підкреслив – розмова буде не з легких:

“Ви хочете вписати своє ім’я в історію міста? Так “покорячьтесь” мінімум з рік. Майже за безкоштовно. Готові? Ласкаво прошу. Зустрічаємося в кінці тижня. За чаєм. Підготуйтеся до важкої розмови”.

Добавить комментарий