Борис Філатов запровадить у транспортній галузі Дніпропетровська єдину логістичну складову

 Про необхідність таких реформ очільник міста розповів під час зустрічі з мешканцями селища Мирне. Борис Філатов анонсував також введення в обіг єдиного електронного квитка. Універсальний проїзний можна буде використовувати у всіх видах транспорту. Мер Дніпропетровська наголосив – суттєві зміни у житті міста стануться, та на це потрібен час.

«Дайте нам можливість розібратися, вивчити проблематику з усіх боків. У нас уже є розуміння, є концепція. Ми зробимо все необхідне для того, аби навести порядок у місті, привести його до єдиної системи. Ми уникатимемо підходу «затикання дірок», – зазначив Борис Філатов.

Під час спілкування люди розповіли про численні нарікання, зокрема, на роботу громадського транспорту. Жителі селища скаржаться, що водії маршрутних таксі нерідко відмовляються возити пільговиків.

Крім того, мешканці Мирного просять збільшити кількість автівок на трьох місцевих маршрутах, вирішити проблему забезпечення транспортним обслуговуванням селища після 20.00 та переглянути тарифи на перевезення пасажирів.

Борис Філатов упевнений, що разом з вирішенням цих питань, необхідно проводити і більш масштабні реформи у транспортній галузі Дніпропетровська.

«Завдання міського голови в тому, щоб привести до єдиної логістикою складової. Буде введено єдиний електронний квиток. З ним можна буде їздити по всьому місту. Люди з пільгами отримають його безкоштовно. Усе це буде не завтра і не через тиждень. Але всі ці питання вирішуємо. Просто деяким чиновникам потрібно перестати набивати на цьому кишені», – сказав мер.

 

Залишити відповідь