Чи відповідає вода у Дніпрі санітарно-епідеміологічним нормам

На балансі КП «Дніпроводоканал» працюють два комплекси з підготовки питної води. Технологія обробки – двоступенева: відстоювання та фільтрування із застосуванням реагентів для оброблення і знезаражування води: коагулянт, флокулянт і рідкий хлор. Лабораторний контроль за якістю питної води проводять за понад 50-ма показниками. Серед іншого визначають кольоровість, присмак, каламутність, вміст хлору. Аналізи проводять у лабораторіях комплексів.

Як повідомили у Дніпровській міській раді, проводиться контроль якості питної води на усіх етапах технологічного процесу очищення – від забору води з річки до подання її споживачам у мережу. Виконується контроль щогодини і цілодобово. Питна вода, яка подається населенню, цілком відповідає нормам. Лабораторія забезпечена усіма необхідними реактивами, реагентами для контролю якості води.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Лабораторний контроль щодо якості питної води так само щогодини і цілодобово проводять і на іншому комплексі. На місяць виконується понад 20 тисяч аналізів якості питної води. Йдеться як про поверхневу воду у річці, так і вже питну на всіх етапах її виробництва. На сьогодні вода у дніпрян з крана цілком відповідає вимогам.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!