Де ще у Дніпрі можна отримати біометричні паспорти

У Дніпрі, у центрі надання адміністративних послуг «Лівобережний», можна подавати документи для отримання біометричного паспорта. Для цього необхідно зареєструватися в електронній черзі на сайті ЦНАПу https://cnap.dniprorada.gov.ua/.

«Доклали зусиль, щоб запустити цю очікувану послугу через ЦНАП. Сподіваємося, вона стане затребуваною серед містян. Цього року плануємо придбати додаткові станції, аби збільшити кількість прийнятих заяв на отримання біометричних паспортів», – зазначила в. о. заступника міського голови Яніка Мерило.

Центр надання адміністративних послуг «Лівобережний» розташований на другому поверсі ТЦ «Наша Правда» за адресою: пр-т Слобожанський, 31-Д.

Окрім того, у місті працює ЦНАП «Правобережний» на першому поверсі Дніпровської міської ради за адресою: пр-т Д. Яворницького, 75.

Загалом наразі у ЦНАП містяни можуть отримати понад 200 адмінпослуг. Серед найбільш запитуваних сервісів – адміністративні послуги, пов’язані із землею (отримання витягу з державного земельного кадастру, нормативно-грошова оцінка землі тощо), реєстрація нерухомості, отримання документів у галузі будівництва, майнових прав на нерухоме майно (приватизація), різні інформаційні довідки, відкриття або припинення підприємницької діяльності тощо.