Дерева, які дають енергію

Цілюща сила дерев відома людям давно. Навколо різних місць проживання люди розсаджували дерева і навіть цілі гаї. У давнину вважалося, що кожне дерево має в тій чи іншій мірі цілительські властивості, або ж навпаки може забрати останні сили у людини. Повідомляє diagnoz.net.ua.

Дендротерапевти рекомендують лікуватися за допомогою дерев при частих головних болях, остеохондрозі, зокрема шийному і грудному, неврозах серцево-судинної системи, при гиперфункціях щитовидної залози, надмірній вазі, запаленнях шкіри і внутрішніх органів, при різних травмах. У цих випадках потрібно віддавати свою енергію деревам.

Підживлюватися енергією дерев потрібно при простудних захворюваннях, захворюваннях органів дихання, артриті, ревматизмі, розладах шлунково-кишкового тракту. Такі дерева заспокоюють, лікують психіку, стимулюють роботу серцевого м’яза, прискорюють обмін речовин, знімають головний біль і запаморочення.

Які ж дерева дають і забирають енергію?

Дуб
Це дерево, навіть за своїм зовнішнім виглядом, показує могутність і захищеність. Дуб приносить силу, здоров’я, наводить людину на правильні і благородні думки. Прогулюючись дубовими гаями, у людини нормалізується тиск, проходить головний біль, пульс відновлюється, активізується кровообіг, поліпшується мозкова діяльність.

Береза
Ніжна береза забирає у людини будь-які хвороби, свого роду дерево — лікар. Береза має потужним джерелом енергії, дає життєві сили, здавалося б, навіть при найважчих захворюваннях. Береза іонізує повітря навколо себе, допомагає при грипі, нежитю та при бронхолегеневих захворюваннях. Як і дуб, зміцнює імунну систему, лікує суглобові хвороби, такі як артрит і подагра. Нормалізує скачки тиску.

Модрина
Перший помічник при нервових розладах. Людям, які страждають на депресію, в першу чергу потрібно здійснювати піші прогулянки там, де ростуть модрини. Дерево наповнює оптимізмом, віддаючи свою енергію людині. Модрина має сильну протизапальну дію, тому це дерево рекомендується людям, які хворіють на грип або застудами.

Сосна, яблуня, липа, ясен, каштан

Всі ці дерева підвищують загальний тонус організму, допомагають боротися з депресією, знімають втому і забирають наслідки стресів. Вони здатні прогнати страхи.

Осика і тополя

Сильні по своїй енергетиці дерева. Вони заспокоюють. Але знаходитися довгий час біля цих дерев, не рекомендується. Через деякий час можна відчути втому і розбитість, не тільки фізичну, але і моральну.