Десятки тисяч вісточок передали діти Дніпропетровщини бійцям АТО

«Тримайся, незнайомий, але рідний солдате…». Такі листи вже майже рік пишуть діти Дніпропетровщини захисникам України. А ще малюють, виготовляють поробки. Все для того, щоб кожен з наших бійців відчув турботу. 35 тисяч повідомлень від малих регіону вже знайшли своїх адресатів, повідомляють у департаменті освіти і науки ОДА.

Вісточки захисникам хоче відправити кожен. Зовсім маленькі малюють картинки, плетуть патріотичні браслети. Старші діти пишуть героям листи. У них підтримують солдат, захоплюються їх мужністю. Волонтери регіону допомагають доставити ці послання до адресатів. Частину листів школярі передають самі. Роблять це під час зустрічей з бійцями у лікарнях чи вдома.

«У школах області приділяється велика увага патріотичному вихованню, проводяться уроки мужності. Наші діти – справжні українці. Любов до Батьківщини у їх крові. Ми бачимо з яким запалом вони відгукуються на подібні акції, з якою любов’ю пишуть листи, як дбайливо виготовляють поробки. Ніхто не хоче залишатись осторонь, всі бажають підтримати героїв», – сказав директор департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький.
 
У навчальних закладах Дніпропетровщини 344 куточки пам’яті, 115 музейних експозицій, 84 меморіальні дошки. Вони присвячені ветеранам Другої світової війни, а також бійцям АТО.

Добавить комментарий