Діти переселенців разом з бійцями АТО пролетіли над Дніпром

На шляху героїв випробували себе діти переселенців і воїни АТО. Шукачі пригод вирішували головоломки і виконували завдання в дніпропетровському парку ім. Шевченка. В кінці подорожі пригощалися трофейним тортом. Про це повідомили в департаменті фізкультури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

квест2

Патріотичний квест «Шляхом героя» організували Дніпропетровська ОДА та скаутська асоціація «СКІФ» до Дня захисника України. Діти переселенців зі східної України і воїни АТО разом подорожували парком ім. Шевченка, вирішуючи завдання і головоломки. Шукачі пригод збирали розірване послання, шукали Південь по годиннику, долали мотузкові перешкоди. Шлях відчайдухів складався з 8 етапів.

Фінальним випробуванням став спуск на троллеї (канатній дорозі) над Дніпром до Монастирського острова. Там маленьких героїв чекав трофей – торт з Прапором та Гербом України.

квест3

Діти від пригод в захваті: «Це крутіше, ніж удома перед комп’ютером сидіти! Такий прилив сил! Дуже сподобалося», – перекрикує один одного весела дітвора. Сподобалося і атошникам: «Підняли настрій. Коли бачиш дітвору, ще більш розумієш – не дарма там (у зоні АТО – авт.) стоїмо», – зазначив воїн Артем Лукашук.

До квеста «Шляхом героя» долучилися 62 дитини від 5 до 16 років.

Залишити відповідь