На Дніпропетровщині дівчинка намагалася покінчити життя самогубством

Поліцейські Кам’янського вчасно розшукали та врятували життя 14-річній дівчині. Неповнолітню дитину без тями та у крові екіпаж групи реагування виявив у занедбаній будівлі. Дівчинка намагалася покінчити життя самогубством. Повідомляють на сайті ГУ НП України у Дніпропетровській області.

21 липня близько 20:00 до поліції звернулась 35-річна жінка, яка повідомила про зникнення доньки. Правоохоронці з’ясували, що цього дня близько 14:00 з автовокзалу дівчина поїхала до бабусі, однак до місця призначення так і не прибула. Мобільний телефон був вимкненим.

Поліцейські негайно розпочали пошуки дівчини, встановили її друзів, знайомих та можливі місця перебування. Від друзів дізналися, що дитина хоче вкоротити собі віку.

Вже через півгодини поліцейські Кам’янського виявили непритомну дівчину у занедбаній будівлі. Діяти потрібно було швидко, адже найменше зволікання могло призвести до біди. Правоохоронці віднесли дівчину до машини і відвезли до лікарні. На даний час дівчина перебуває під наглядом лікарів, її життю нічого не загрожує.