Для учнів Волоської школи зводять новий корпус (Фото)

Із березня 2020-го на Дніпропетровщині почали реалізовувати програму «Велике будівництво». Зокрема, нині кипить робота у Волоському. До основної будівлі загальноосвітньої школи там добудовують окремий корпус. Підрядники вже виконали більше половини робіт, повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Понад 80 років діти та вчителі страждали від того, що у закладі немає актової та спортивної зали, не вистачає кабінетів. За проєктом, до сільської школи у Волоському добудовуємо сучасний триповерховий навчальний корпус. Облаштуємо зручний перехід, який з’єднає його з основною будівлею. Завершити усі роботи плануємо до кінця 2020-го.

Волоську школу реконструюють для 200 дітей. Вже готові каркас нового корпусу із переходом. Наразі підрядники почали облаштовувати інженерні системи. Проводять опалення, вентиляцію, систему водопостачання й каналізацію. Оздоблюють фасад.

«Велике будівництво» стартувало по всій країні з 1 березня 2020 року. У її межах на Дніпропетровщині збудують та реконструюють 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 стадіонів. Окрім Волоської школи осучаснять й навчальні заклади у Покровському, Петропавлівці, Лихівці та Томаківці.