OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для вчителів англійської мови Дніпропетровщини проведуть тренінги британці, – Валентин Резніченко

Вивести свої знання англійської на новий рівень та дізнатися про європейські стандарти викладання  пропонують вчителям Дніпропетровщини. Безкоштовні  курси для них організувала Британська рада. Найкращі слухачі отримають сертифікат тренера та зможуть навчити новітнім методикам своїх колег. А ще – отримають грошову винагороду у 8 тисяч гривень. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

Проект впроваджує Британська рада разом з неурядовою організацією GoGlobal. У ньому бере участь 7 областей України, в числі яких – Дніпропетровщина. Програма передбачає проведення низки тренінгів для наших викладачів.

Перший тренінг проходитиме з 21 по 26 лютого 2016 року. Носії мови допоможуть вчителям англійської підвищити їх рівень знань. А ще розказуватимуть, як краще взаємодіяти з класом. Для того, щоб потрапити на заняття, потрібно до 15 грудня заповнити заявку.

«Вимоги до кандидатів – не менше п’яти років стажу та  участь у конференціях чи курсах протягом останніх двох років. А ще – велике бажання», – зазначила заступник начальника управління департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Шумік.

22 вчителі, які на тренінгу зарекомендують себе найкраще, зможуть продовжити навчання.

«Наприкінці наступного року вони пройдуть спеціальну підготовку – дізнаються про світові практики вивчення іноземних мов, європейські стандарти викладання та оцінювання. А потім стануть тренерами для колег у своїх районах та допоможуть впровадити новітні методики в їх школах. Не дарма ця програма називається «Вчителі англійської мови – агенти змін», – сказав Валентин Резніченко.

За таку методичну допомогу колегам викладачі протягом чотирьох місяців отримуватимуть грошову винагороду в 2 тисячі гривень.  

Залишити відповідь