«Дніпро» програв перший матч на зборах в Туреччині

Дніпропетровський «Дніпро» програв перший матч на зборах німецькому клубу регіональної ліги «Редінгхаузен». Про це повідомляє «Кореспондент».

Більше половини ігрової обойми першого матчу Дніпра склала молодь, яка отримала шанс проявити себе на зборі, плюс Олександр Кобахідзе і Сергій Політило, що перебувають на перегляді Володимира Адамюка, а Іван Томечак і Едмар зіграли на незвичних позиціях. Першому довірено було закривати лівий фланг оборони, а другий і зовсім склав компанію центральних захисників разом з молодим Станіславом Ґудзем.

У підсумку Дніпро поступився 1: 3, пропустивши два голи в кінцівці матчу. Єдиний гол у виконанні команди Маркевича на рахунку Безуса. Адамюк в районі центральної лінії поля головою перехопив передачу, після чого Вакулко і Кобахідзе розіграли швидку двухходовку, що завершилася націленим прострілом від лицьової лінії грузинського легіонера. Ця передача стала результативною завдяки потужному удару під поперечину Романа Безуса.

«Дніпро» — «Редінгхаузен» 1: 3

Голи: 0: 1 Якубяк (66), 1: 1 Безус (78), 1: 2 Шмарзох (86), 1: 3 Гудзь (90 + 1, автогол).

Склад Дніпра: Баштаненко, Адамюк, Гудзь, Едмар, Томечак, Чеберко (Безус, 46), Вакулко, Кобахідзе, Луньов (Руїс, 77), Політило (Назарин, 66), Баланюк.

Добавить комментарий