Дніпро розширює пільгові права школярів

У Дніпрі пільговий проїзд у громадському транспорті за учнівським квитком діє і влітку, коли школярі на канікулах. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

За словами директора комунального підприємства «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»  Артема Трапезнікова, на відміну від інших територіальних громад, у Дніпрі діє пільговий проїзд за учнівським квитком у канікулярний період. У більшості інших муніципалітетів учні шкіл мають право на безкоштовний проїзд в електротранспорті та знижку в автобусах з 1 вересня до 1 червня.

«Дніпро розширює пільгові права школярів. Надаємо можливість їм користуватися електротранспортом безкоштовно, а автобусами — зі знижкою у 25 % не тільки під час освітнього процесу, а й під час літніх канікул», — розповів на брифінгу 23 травня Артем Трапезніков.

Він також зазначив: «Велика кампанія з перевипуску учнівських квитків для 5-х, 6-х і 10-х класів добігає кінця. Перевипуск виконано більше ніж для 149 шкіл. Також подовжено дію учнівських, які були до 31.05.2023, з голограмною наліпкою. Такі наліпки видаватимуться школам, тобто батьки або діти зможуть вільно прийти до свого закладу і отримати наліпку. Учнівські зеленого і помаранчевого кольору можуть бути подовжені голограмною наліпкою. Сині учнівські, в яких закінчився термін дії, 11-класникам необхідно буде здати до школи, оскільки вони вже не є дійсними».

Загалом для оформлення учнівського квитка можна звернутися до свого класного керівника для отримання паперової анкети або заповнити онлайн-анкету (cabinet.dniprorada.gov.ua). Електрона анкета має обов’язково бути підписаною електронно цифровим підписом.

Щодо оформлення чи перевипуску учнівського можна звертатися на гарячу лінію КП «єДніпро»: 067-876-94-49, 050-876-94-49, 063-876-94 -94 з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю з 09:00 до 16:45.