Дніпро зробив черговий крок у боротьбі із корупцією

Дніпро зробив  черговий крок у боротьбі із корупцією у закладах освіти, культури та медицини. Сьогодні, 28 вересня, депутати Дніпровської міської ради проголосували за заборону отримання готівкових благодійних внесків в школах, дитячих садочках, лікарнях. До ініціативної групи, яка працювала над розробкою та винесенням на голосування проекту рішення, належить депутат міської ради «Солідарність» — БПП» Дмитро Хозін.

«Усім відомий приклад, коли в школах збирають гроші на проведення ремонтів кабінетів, підлоги тощо. Батьки не можуть проконтролювати ані суми надходжень, ані як саме витрачаються гроші. А головне – невідомо чи не був ремонт раніше профінансований із бюджету. Цим рішенням ми, по-перше, демонструємо, що міська влада готова до прозорої роботи, а по-друге, що навчальні та медичні заклади нашого міста не пов’язані із корупцією та готові до сучасних підходів у роботі», — розповідає депутат Дмитро Хозін.

Відтепер всі внески будуть надходити на спеціальні розрахункові рахунки. Але це не виключає  можливості для батьківських комітетів самостійно придбати матеріальні цінності та передавати їх на баланс закладу. Для повної прозорості щомісяця на сайті міськради публікується список всіх надходжень.

Раніше активісти ГО «Громадський Контроль», до якої входить депутат Дмитро Хозін, вже запустили зручний механізм «Соціальний інспектор», за допомогою якого батьки зможуть здати гроші он-лайн . На сайті civilinspect.com.ua можна знайти свою школу чи садочок і натиснути кнопку «Сплатити батьківські внески». Далі ваші кошти автоматично будуть зараховані на спеціальний казначейський рахунок навчального закладу. Сервіс уже працює для садочків Шевченківського району Дніпра.

Добавить комментарий