Дніпродзержинськ та Жовті Води переходять на закупівлі в ProZorro, – Валентин Резніченко

 
Дніпропетровщина збільшує кількість покупців у ProZorro. Спочатку на електронні закупівлі перейшла ОДА та підпорядковані їй організації. У листопаді освоїли цю систему РДА. Зараз активно переходять на ProZorro і міста Дніпропетровщини. Дніпродзержинськ та Жовті Води тепер теж з ProZorro. Про це повідомив глава регіону Валентин Резніченко.
 
Ще два міста Дніпропетровщини за прикладом облдержадміністрації переходять на систему електронних закупівель ProZorro. Це Дніпродзержинськ та Жовті Води. У Дніпродзержинську вже сьогодні проходить навчальний семінар для розпорядників державних коштів. Чиновників Жовтих Вод вчитимуть роботі в ProZorro 22 грудня.
 
«Дніпропетровщина почала впроваджувати ProZorro наприкінці серпня, коли більша частина річних закупівель вже проведена. Незважаючи на це зараз в ProZorro – понад 400 лотів на 175 млн. грн. Планова економія по ним більше 20 млн. грн. Ми розраховуємо, що з наступного року ці суми виростуть в рази», – зазначив Валентин Резніченко.

ProZorro – це система електронних торгів. Через неї укладають угоди до 200 тис. грн. на товари і послуги, до 1,5 млн. грн. – на роботи. Торги проходять в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа і за якою ціною придбала товари або послуги. ProZorro – відмінний спосіб боротьби з корупцією у державних закупівлях. За розпорядженням керівника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.

Залишити відповідь