«Дніпропетровщина – ключовий регіон для стабілізації ситуації в Україні», — екс-депутат Бундестагу

Німецькі політики впевнені – Дніпропетровщина є одним з ключових регіонів для стабілізації ситуації в Україні. Щоб налагодити контакти з тими, хто формує нову політику країни, депутати парламенту землі Саксонія-Анхальт приїхали до Дніпропетровської облдержадміністрації. Про це заявила колишній депутат Бундестагу, економіст з сільського господарства Віола фон Крамон-Таубадель на зустрічі керівництва регіону з німецькою делегацією.

Серед обговорених питань — підготовка до місцевих виборів, на яких візьмуть участь нещодавно сформовані територіальні громади. «Ми вболіваємо за те, щоб в Україні і на Дніпропетровщині з’явилися якісно нові політики. Але для цього вибори мають пройти максимально прозоро і чесно», — зауважила колишній депутат Бундестагу, економіст з сільського господарства Віола фон Крамон-Таубадель.
Радник голови ОДА Гліб Пригунов підкреслив, що найважливіше питання, якому керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко приділяє особливу увагу, — це безпека місцевих виборів. «У нас під боком бойові дії. Наша область межує із зоною АТО. Є ризик, що вибори супроводжуватимуться провокаціями, у тому числі й силовими. Тому ми зобов’язані забезпечити безпеку громадян. Особливо в районах, які сусідять із Донецькою областю», — пояснив Гліб Пригунов.
В цілому, як зазначив радник голови ОДА, мешканці регіону підтримують процес децентралізації та нове виборче законодавство: «Відкриті партійні списки, це дуже серйозний і важливий крок у розвитку демократії. Люди розуміють це і підтримують нас».
«Велика частина політиків Європи дивиться на Київ. А ми впевнені, що саме Дніпропетровщина — один з ключових регіонів для стабілізації ситуації в Україні. Фокус нашого приїзду — контакти з тими, хто формує нову політику. Спасибі за цю зустріч», — подякувала керівництву регіону Віола фон Крамон-Таубадель.

Добавить комментарий