Дніпропетровщина відзначає день народження Бориса Олійника

Відомий поет та громадський діяч – сьогодні 80-річний ювілей відзначає Борис Олійник. Знати про сучасних видатних українців мають школярі області, вважають у департаменті освіти та науки облдержадміністрації. З нагоди Дня народження митця у навчальних закладах Дніпропетровщини влаштували тематичні уроки, бесіди та літературні години.
 «Сьогодні День народження Бориса Олійника відзначає вся України, і наша область не залишилася осторонь, — зазначив директор департаменту освіти та науки Олексій Полторацький. – Про сучасного митця, яким пишається вся країна, розповідають у школах Дніпропетровщини. Діти мають  виховуватися на найкращих прикладах та знати, що поряд живуть люди, на яких можна рівнятися».
Тематичні заходи, бесіди, літературні години у школах проходитимуть до 23 жовтня. На них діти вивчають патріотичні та філософські твори Бориса Олійника. Книжкові виставки, присвячені митцю, влаштували в бібліотеках.

Борис Олійник – український поет, академік Національної академії наук України, Герой України. Автор понад 40 книг, віршів, есе, статей. Його твори перекладались російською, чеською, словацькою, польською, сербською, румунською, італійською та іншими мовами. Свою творчу роботу він завжди поєднував з активною громадською діяльністю. Був секретарем правління Спілки письменників України, депутатом Верховної Ради.

Добавить комментарий