Дніпропетровщина впевнено стабілізує металургійні показники

У жовтні металурги Дніпропетровщини збільшили обсяги виробництва чавуну, прокату, залізної руди та коксу. Про це повідомили в об’єднанні металургійних підприємств «Укрметалургпром».

У жовтні промислові підприємства Дніпропетровщини виготовили 775 тис. тонн чавуну. Це майже на 1,5% більше ніж у вересні. Прокату – 690 тис. тонн, що на 1% перевищує здобутки вересня. Залізної руди – 842 тис. тонн, що більше майже на 2%. Виробництво косу збільшили на 11,4%.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Металурги Дніпропетровщини поступово нарощують свої показники. Невелике щомісячне зростання обсягів виробництво – це упевнений процес з нормалізації виробництва. Очільник регіону Валентин Резніченко створив на Дніпропетровщині сприятливий клімат для розбудови промисловості в цілому та металургії зокрема. Вільні можливості та підтримка у разі потреби – це те, що необхідно для нормальноъ роботи наших виробництв», – коментує ситуацію очільник Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв.

Передовики виробництва у жовтні ПАТ «АрселорМіталл», який перевищив обсяги вересня з виробництва чавуну на 10,2%, сталі – на 7%, прокату – на 8,8%, залізної руди – на 22%, коксу – на 10,7%. Високі результати демонструє й ПАТ «Євраз Дніпровський металургійний завод ім. Петровського». Тут збільшили виробництво чавуну на 8,5%, сталі – на 9,3%, прокату – на 41%, коксу – на 20,4%.

В Федерації роботодавців переконані, що показники Дніпропетровщини були б ще вищими, якби не плановий ремонт у доменному виробництві Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського. У жовтні тут завершили роботи на 2 доменних печах. Тому вже у листопаді очікуються ще кращі результати.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь