Как проходит медреформа в Днепре: «стоимость» пациента и бесплатные услуги

В этом году в Днепре и в других городах Украины проводят масштабную медреформу, выиграть от которой должны и врачи, и пациенты.

Читать далее

В Днепре животное из-за одного удара оказалось на грани жизни и смерти (Фото)

Когда-то в Днепре был гаражный кооператив. Как обычно, там работали сторожа, которые прикормили несколько собак: овчарку, старенького песика и маленькую Жанетту.

Читать далее

В Днепре произошел обвал под мостом

В Днепре под Кайдакским мостом обвалился грунт. О том, что часть склона сползла вниз, во вторник, 17 июля, сообщили местные жители.

Читать далее

У Дніпрі знову перевірять автобусних перевізників 

З березня 2018 року у Дніпрі розпочала роботу комісія з перевірки автопідприємств, які обслуговують міські автобусні маршрути. З-поміж іншого, комісія інспектує дотримання договірних зобов’язань, у тому числі належний технічний стан транспорту, наявність аптечки, вогнегасника, дотримання кількості машин на маршруті, графіку, перевезення «стоячих» пасажирів тощо.

Читать далее

Погода у Дніпрі на 19 липня

Ранкова хмарна погода протримається у Дніпрі і вдень, а ввечері небо проясниться. Без опадів. У місті та області збережеться надзвичайна пожежна небезпека.
Читать далее

Мешканці Дніпра та області побачать мрію астролога

Дніпровський планетарій запрошує всіх бажаючих побачити повне місячне затемнення та велике протистояння Марса. Спостереження за унікальними астрономічними явищами відбудеться у селі Волоське в ніч з 27 на 28 липня.

Читать далее

Дніпряни можуть оформити податкову знижку на навчання

Станом на 1 липня цього року своє право на податкову знижку задекларували 67 громадянин Центрального району Дніпра, загальна сума до повернення складає  145,4 тис.грн.

Читать далее

В Днепре спасают дачного щенка

Волонтеры Днепра спасают щенка, который жил на даче, и там же неизвестные нанесли ему страшные раны. Никто не знает, что точно произошло, но, приехав на дачу, днепряне увидели Лимона, в таком состоянии.

Читать далее

У Дніпрі – нова перевірка

У Дніпрі тривають перевірки об’єктів у прибережній зоні на вільний доступ містян до води. За законом така зона є водоохоронною. Доступ до неї має бути вільним.

Читать далее

Дніпрянам покажуть одяг, якому сотні років (Фото)

З 17 липня по 10 вересня у стінах Дніпровського історичного музею проходить нова дивовижна виставка «Народний стрій: одяг, який надихає». Як зазначають у прес-службі музею, до уваги відвідувачів представлені традиційний жіночій костюми Дніпропетровщини 19 — поч.

Читать далее