Днепровский пес нашел семью в другом городе

Как мы писали ранее, в Днепре особенному псу Саймону искали дом. Этот красивый овчар оказался совсем глухим. «Предположительно, Саймона сбила машина.

Читать далее

Чоловічий ансамбль з Дніпра підкорив слухачів

Чоловічий ансамбль Дніпровської політехніки «Обертон» (керівник Олександр Яремчук) крім університетських залів і аудиторій, колектив можна побачити на різних фестивалях, культурних заходах у місті й області.

Читать далее

У Дніпрі трамвай №5 змінює свій маршрут

26 квітня, з 21:00, трамваї маршруту №5 у напрямку від Транспортного університету на ділянці від вул. Шмідта до вул. Шухевича йтимуть не через вул.

Читать далее

В Днепре животное «поселилось» на свалке (Фото)

На одной из свалок Днепра проживало маленькое чудо. Малышка ела старые кульки, которые пахли едой. Ей повезло – спасли. Крошку назвали Даринка.

Читать далее

Когда начнется полноценный ремонт Нового моста в Днепре

В течение ближайших двух недель в Днепре на Новом мосту начнутся подготовительные ремонтные работы. Производиться они будут силами коммунальных служб города.

Читать далее

Дніпрянам пообіцяли компенсацію

У Дніпрі міська влада компенсує власникам вартість засклених балконів і лоджій, які демонтують з фасадів історичних будівель. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Читать далее

Дніпру подарували унікальні фотографії

У Дніпрі у музеї ім. Д.Яворницького чергове цікаве поповнення. «Чудовий дар поповнив музейне фотозібрання сімейними реліквіями, які відносяться до історії фотографії другої половини 19 століття.

Читать далее

У Дніпрі до смерті побили чоловіка (Фото)

Тіло померлого із зв’язаними руками та заклеєним ротом було виявлено 1 квітня у власному будинку у Чечелівському районі Дніпра. Майже місяць оперативники відпрацьовували можливі зв’язки померлого, встановлювали коло причетних до злочину осіб.

Читать далее

Ликвидация районных советов в Днепре при увеличении штата чиновников мэрии – это не реформа местного самоуправления, а его уничтожение, — Начарьян

Оппозиционный Блок в горсовете Днепра выступил против ликвидации районных в городе Днепре советов. «В Днепре ликвидируют районные советы, то есть районных депутатов, а исполкомы пока остаются.

Читать далее

Незвичайні дуби поселилися у Дніпрі (Фото)

У Самарському районі Дніпра, біля місця славетної битви військ отамана Івана Сірка, молодь та громадські активісти висадили дуби й відремонтували лавки.

Читать далее