Волонтеры Днепра просят обратить внимание на необычного аристократа

Волонтеры днепровского общества защиты животных «Верность» ищут новый дом и заботливую семью для щенка, которого они назвали очень важным именем — Султан.

Читать далее

Відомий дніпрянин розповів про своє важке дитинство

Відомий гуморист та ведучий з Дніпра Ігор Ласточкін бере участь у популярному танцювальному шоу «Танці з зірками». Декілька випусків поспіль він у парі з відомою танцівницею з Дніпра Ілоною Гвоздьовою радує шанувальників номерами.

Читать далее

В Днепре все потихоньку дорожает

С 17 по 23 сентября в Днепре эксперты зафиксировали рост цен на продукты питания. Так, за последнюю неделю гречка подорожала на 8 процентов.

Читать далее

Подопечные днепровского приюта нуждаются в необычном подарке (Фото)

Волонтеры днепровского приюта для лошадей и диких животных «Пегас» просят помочь самым большим подопечным. Скоро существенно похолодает, а поэтому спасённые лошади, ослики, козочки ждут зимой качественной еды!

Читать далее

Школьники Днепра получили «транспортную скидку»

Сегодня вступило в силу решение горсовета о льготном проезде школьников в общественном транспорте Днепра.  В электротранспорте уже действует скидка 50% (2 грн).

Читать далее

Будьте обережні: на Дніпропетровщині очікується сильний вітер

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології оголошено штормове попередження: на території області збережеться надзвичайна (4 класу). Вдень по Дніпру та місцями по області очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/с.

Читать далее

У Дніпрі для петицій ввели нові правила

Останнім часом серед дніпрян набули популярності електронні петиції — особлива форма колективного звернення. Зараз для розгляду петиції необхідно зібрати мінімум 900 голосів за 30 днів.

Читать далее

У центрі Дніпра з’явиться ковзанка

З 15 листопада 2018 року по 1 березня 2019 року на площі Героїв Майдану у Дніпра буде працювати ковзанка. Відповідне розпорядження міського голови опубліковане на сайті міської ради.

Читать далее

Чиновник Дніпропетровської облради погорів на хабарі (Фото)

У Дніпропетровській області на одержанні неправомірної вигоди правоохоронцями було викрито начальника відділу оренди нерухомого майна управління житлово-комунального господарства та комунальної власності виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради.

Читать далее

В Днепре бездомный щенок борется с тяжелой болезнью (Фото)

В Днепре Мишутка не так давно прибился к одному из лоточков. Спал под крыльцом. Ел то, что ему дадут продавцы, не брезговал ничем.

Читать далее