Можно ли покупать клубнику на рынках в Днепре? (видео)

В Днепре начался сезон клубники. Прилавки магазинов и базаров переполнены. Можно ли есть ягоду? Корреспондент 34 телеканала отнес несколько сортов клубники в лабораторию.

Читать далее

До і після: у Дніпрі родина «всиновила» тварину (Фото)

Волонтери Дніпра постійно рятують життя беззахисним тваринам. Але після того, як тварина «стає на ноги», не менш важливо знайти їй дім.

Читать далее

У музеї Дніпра демонструють особливі портрети та пейзажі (Фото)

23 травня у виставкових залах Дніпропетровського художнього музею відбулося відкриття виставки творів живопису художника Сергія Ісаєва. Повідомляється на ФБ-сторінці музею.

Виставка «Крізь прийдешнє», присвячена 45-річчю творчої діяльності художника, надає можливість кожному глядачеві, навіть донині незнайомому з творчістю Сергія Ісаєва, отримати якомога повніше уявлення про нього як митця.

Читать далее

Погода на вихідні: що обіцяють жителям Дніпра та області

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології в період 24 по 26 травня 2019 року оголошено попередження про стихійні та небезпечні метеорологічні явища: у північній частині території Дніпропетровської області утримається надзвичайна (V класу) пожежна небезпека.

Читать далее

У Дніпрі повернули додому бабусю-«мандрівницю»

У Дніпрі на вулиці Космонавтів до патрульних звернулася жінка з проханням допомогти знайти її 89-річну матір. Заявниця розповіла, що та має хворобу Альцгемера.

Читать далее

У Дніпрі з’явилася нова унікальна скульптура

Індустріальний район міста Дніпра відзначає 50-річчя. 23 травня біля Палацу культури «Металург» для містян влаштували розважальну програму. На гостей чекали святковий концерт за участю творчих колективів міста, зона професій Industrial ProfiLand, майстер-класи для дітей і дорослих.

Читать далее

На Дніпропетровщині діти хворіють на небезпечну недугу

Із початку року майже 50 тис українців занедужали кором. Серед них – більше тисячі мешканців Дніпропетровщини. Найчастіше хворіють діти. Що робити, якщо ваша дитина контактувала з хворим на кір, розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Читать далее

Тисячі схем: на Дніпропетровщині люди стають жертвами аферистів

Дуже часто жителі Дніпра та Дніпропетровської області стають жертвами аферистів, які різноманітними способами намагаються отримати інформацію про кошти. Найбільш розповсюдженими є такі види шахрайства: телефонне шахрайство; інтернет-шахрайство ; шахрайство з банківськими картками.

Читать далее

Як не бути маніпулятором: у Дніпрі провели тренінг для журналістів (Фото)

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбувся тренінг для журналістів, блогерів та громадських активістів: «Як не стати маніпульованим і як не бути маніпулятором: основи медіа грамотності для тих, хто пише».

Читать далее

У Дніпрі проведуть фестиваль вальсів

Випускники Дніпропетровщини мають нагоду станцювати вальс не просто на шкільному подвір’ї, а перед великою аудиторією на набережній. Для цього треба стати учасником конкурсу «Dnepr Valse»-2019.

Читать далее