Дніпропетровська ОДА розпочинає перевірки шкільних їдалень

Вашу дитину погано годують в школі? Ціна на шкільне харчування зависока, а продукти неякісні? Дніпропетровська ОДА розпочинає перевірки шкільних їдалень. Є скарги чи пропозиції? Заповніть анкету.

Дніпропетровська ОДА створила робочу групу, що проінспектує всі шкільні їдальні. Мета – перевірити, наскільки харчування в школах якісне та доступне. Інспекція проходитиме у 2 етапи. До першого пропонують долучитися батькам всіх школярів Дніпропетровщини. Для цього потрібно заповнити анкету про якість шкільного харчування. Зробити це потрібно протягом двох тижнів за посиланням.

«Батьки часто нарікають, що дітей погано годують в школах. Ми вирішили перевірити, чи виправдані скарги. Дніпропетровська ОДА ініціювала створення робочої групи, яка відвідає школи регіону, перевірить нормативні документи, якість продуктів, відповідність цін. Шкільне харчування має бути якісним», – наголосив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Безпосередньо перевірки розпочнуться з середини квітня. Інспектуватимуть спочатку школи, на які надійде найбільше скарг. Якість продуктів, відповідність санітарним нормам, ціна шкільних обідів. Це та багато іншого перевірятиме комісія ОДА. За підсумками порушникам направлять листи-претензії. За необхідності – прийматимуть кадрові рішення.

Залишити відповідь