Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України інформує

ТОВ «Фактум-Юг» (м. Дніпропетровськ) рекомендовано припинити дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як було встановлено, ТОВ «Фактум-Юг» поширювало на упаковці продукції «натурального зеленого чаю у пакетиках», інформацію у вигляді напису «Лимон &Мед», «Lemon&Honey» та малюнок з зображенням лимонів та меду, в той час як до складу продукції замість натурального меду та лимонів, входить ароматизатор меду та ароматизатор лимону.

Відповідно до ДСТУ, у разі включення до складу продуктів ароматизаторів, що імітують наявність в них натуральних харчових продуктів (інгредієнтів), в їх назві зазначають, що ці продукти з ароматом того продукту, аромат якого  він набув.

Внаслідок таких дій, ТОВ «Фактум-Юг» повідомило потенційним споживачам неточні відомості про споживчі властивості, характеристики продукції, що могли вплинути на їх наміри щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання.

Завдяки таким діям Товариство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції перед іншими учасниками ринку виробництва та реалізації кави та чаю, які здійснюють виробництво та маркування своєї продукції відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

Добавить комментарий