Дніпропетровські правоохоронці викрили шахраїв-страхувальників

Співробітниками Управління захисту економіки в Дніпропетровській області було виявлено та ліквідовано злочинну шахрайську схему з страхування цивільно-правових відносин власників наземних транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Дніпропетровській області.

Дніпропетровські правоохоронці затримали шахраїв, які використовували бланки полісів однієї зі страхових компаній, ліквідованої 5 місяців тому, та здійснювали страхування цивільно-правових відносин власників наземних транспортних засобів.

В ході проведення 6 санкціонованих обшуків п’яти автомобілів та офісу, спільно зі слідчим відділом ГУ НП, було виявлено та вилучено: поліси обов’язкового страхування одного з приватних акціонерних товариств, що було позбавлено ліцензії, в кількості 815 штук, 47 608 гривень, комп’ютерна техніка та документи з обліковими відомостями і чорновими записами щодо страхування цивільно-правової відповідальності, мобільні телефони та сім-карти фігурантів справи.

Наразі слідчі дії тривають, вирішується питання повідомлення про підозру особам, які причетні до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення.

Залишити відповідь