Дніпропетровці обирають штучні ялинки

 

Новорічні свята важко уявити без їхнього головного атрибута – ялинки. Лісова красуня збирає довкола себе дітей і дорослих, які всією родиною із захватом прикрашають її яскравими кульками та різнокольоровими гірляндами.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Однак, як зазначають експерти, із кожним роком усе менше дніпропетровців купують живі ялинки, надаючи перевагу штучним або композиціям із гілочок. Пояснення прос­те: придбати пухнасту красуню українцям стає не по кишені. «На Дніпропетровщині працюють 9 лісгоспів. На сьогодні реалізовано
3,5 тис. ялинок. За аналогічний період 2013-го і 2014-го років ці показники складали 41 і 10 тис. відповідно», – розповів заступник начальника Дніпропетровського лісного та мисливського господарства Валерій Величко.

Цьогоріч, щоб прикрасити свою оселю зеленою красунею, слід готуватися спустошувати гаманець на
78 грн. і більше. Все залежить від відстані лісгоспу до лісу та висоти новорічного деревця. «У Дніпропетровську хвойне деревце можна придбати за адресою: вул. Космічна, 35 (цент­ральний офіс Дніпропетровського лісгоспу) і в чотирьох лісництвах: Ленін­ському, Кіровському, Любимівському та Ніколь­ському», – зазначив начальник Дніпропетровського лісгоспу Григорій Думін­ський.

Ціна сосни звичайної:

–  від 1 до 2 м складе78 грн.;

–   від 2 до 3 м – 132 грн.;

–  від 3 до 4 м – від 144 до 210 грн.

 

Анастасія Парфенова

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь