Дніпропетровці вимірюють тиск, глюкозу та вагу прямо в магазині

З самого ранку в одному з найбільших торговельних центрів Дніпропетровська – черги. Та не до крамниць. У холі безкоштовно вимірюють тиск, глюкозу та вагу. Людей консультують досвідчені лікарі – ввічливі та уважні. Бажаючих пройти такі обстеження чимало.

огляд1

У центрі торговельного центру чотири «острівки». За першим столом вимірюють цукор у крові. Використовують тест-смужки. Результат миттєвий. Далі команда, яка вимірює тиск. Фельдшер Дмитро Автономов проводить процедуру, його колега  – консультує.

огля2

«Обстежили вже 37 людей, у 25 – високий тиск. З кожним розмовляємо, виявляємо причини та направляємо на додаткові обстеження до лікарень», – каже Дмитро Автономов.

Медик хвалиться сучасним пристроєм для вимірювання тиску: «Не треба качати «грушу», просто одягаємо на руку, чекаємо декілька хвилин – і все готово».

огляд3

Поряд перевіряють вагу. Доброзичливий медик консультує кожного – варто худнути чи трохи погладшати.

Остання бригада лікарів вимірює внутрішньоочний тиск. Бажаючих пройти такі обстеження чимало. Серед них й пані Олександра. Каже, прийшла сюди свідомо, ще й прихопила маму. Про акцію дізналася у газеті.

огляд4

«Профілактичні огляди проходжу раз на рік. Відвідую лікарні. Участь у такій акції беру вперше. Вважаю, це гарною ідеєю. Мені подобається», – сказала жінка.

А ось пані Людмила вже вимірювала вагу, тиск та цукор під час минулорічної акції. Зізнається, що лікарні відвідує неохоче. «Гарна акція. Саме йшла з крамниці і вирішила перевірити своє здоров’я. Тут і проконсультують, і цікаву літературу дадуть. А головне – все швидко та безкоштовно», – сказала вона.

огляд5

Поспішайте обстежитися і ви. Це можна зробити сьогодні до 15.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17 («Караван»).

Добавить комментарий