Дніпровські студенти отримали європейські премії

Дніпровські студент НГУ Артем Маловик та Федір Панков, які навчаються за міжнародною магістерською програмою «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» відзначені престижними Європейськими преміями за виконання своїх наукових досліджень.

Артема Маловика відзначено німецьким фондом GDMB MiningFoundation, який є міжнародно визнаним товариством з підтримки наукових, технологічних економічних та екологічних питань в галузі георесурсів, металургії й переробки сировини. Перша премія отримана Артемом за «плідну роботу, яка внесла конструктивний вклад в майбутній розвиток гірничодобувної галузі», зазначають у прес-службі університету.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Федора Панкова нагороджено Європейською організацією EITRawMaterials, діяльність якої направлена на підвищення конкурентоспроможності та привабливості європейської сировинного сектору шляхом інновацій та підприємництва. У категорії: «Заміщення критичних і токсичних матеріалів, оптимізація процесів» Федір отримав першу премію в жорсткій конкурентній боротьбі серед колег з європейських університетів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!