Дніпровський університет увійшов у десятку кращих в Україні

Інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта» оприлюднив  результати щорічного університетського рейтингу «Топ 200 Україна». Вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних web-ресурсів.

список

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Як зазначається, до першої десятки національного рейтингу увійшли визнані лідери української освіти. Вони щороку покращують показники своєї академічної діяльності, підсилюють зв’язки з ринком праці, беруть активну участь в міжнародній діяльності, відзначаються різними міжнародними рейтинговими системами.

Експерти відзначили, що переважна більшість університетів, які увійшли до «Топ 200 Україна» за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи. Разом з тим, до слабких місць системи вищої освіти України можна віднести її, поки що, значну ізольованість від народного господарства країни, низький рівень інтеграції в європейський і світовий освітньо-науковий простори, малу частку науково-інноваційної роботи в навчальних планах і загальному обсязі університетської діяльності.

Серед університетів Дніпра на 6 місці – Національний гірничий університет. Ще один вищий навчальний заклад нашого міста – Дніпровський Національний університет ім.О.Гончара посів 14 сходинку.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!