До уваги водіїв Дніпропетровщини: на Різдвяні свята передають складні погодні умови

6 та 7 січня у зв’язку з вторгненням арктичного повітря у Дніпрі та області очікуються складні погодні умови: сильний вітер, налипання мокрого снігу та ожеледь.

За повідомленням синоптиків, 6-7 січня очікується різке зниження температури: вночі до 13-19° морозу (в західних, північних та центральних областях місцями до 20-26° морозу), вдень до 11-17° морозу, в  Запорізькій, Херсонській областях вночі та вдень до 7-13° морозу, в  Приазов’ї до 0-6° морозу.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській областях часом сніг, місцями сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 15-22 м/с.

8-9 січня в Україні утримається холодна погода, опади і явища на півдні та сході послабшають і припиняться.

Правоохоронці Дніпропетровщини звертаються до водіїв з проханням не забувати: керування транспортними засобами в складних погодних умовах вимагає уважності, зосередженості та обережності, тому рекомендуємо учасникам дорожнього руху по можливості відмовитися від зайвих поїздок.

Особливу увагу приділяємо пасажирським і вантажним перевезенням.

Зокрема, вантажоперевізників просимо утриматись від рейсів на найближчі чотири доби, пасажироперевізників скоротити до мінімуму кількість перевезень, а існуючі рейси забезпечити повністю підготовленими транспортними засобами до експлуатації в зимовий період.

Вирушаючи в дорогу, перевірте технічний стан авто, зверніть особливу увагу на стан зовнішніх світлових приладів транспортних засобів, склоочисників, обігрівачів салону, подбайте про запас палива.

Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). З особливою обережністю рухайтеся по мостам та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Подбати про власну безпеку потрібно і пішоходам. Ураховуючи погодні умови, рухайтеся по тротуарам з обережністю, переходьте дорогу тільки в установлених для цього місцях, не виходьте на проїзну частину прямо перед автомобілем – водій просто не встигне загальмувати. У темний час доби використовуйте світлоповертаючі елементи.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу працівників поліції або аварійні служби. Не будьте байдужим, можливо завтра допомога знадобиться саме вам.

Не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів, уважно стежте за прогнозами синоптиків.

Відділ управління превентивної діяльності
Головного управління Національної поліції
в Дніпропетровській області

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *