До єдиного вікна з оформлення земельних ділянок для бійців АТО у Дніпропетровську подано вже близько 2 тис заяв

 

Міське відділення працює з жовтня 2015 року. Сюди учасники антитерористичної операції звертаються за оформленням документів на отримання земельної ділянки. Наразі вже близько 200 клопотань готові до розгляду сесією міськради. Єдине вікно знаходиться за адресою просп. К.Маркса 75а, приміщення управління корпоративних прав міської ради, каб. 43а. Телефон: (056) 744 14 17.

Єдине вікно дозволяє систематизувати всі заявки від бійців, які ті почали подавати ще минулого року. Головна функція відділення – спростити процедуру оформлення документів, зробити її зрозумілою та прозорою.

«Як волонтер із майже дворічним досвідом, я сама і волонтери «Сили Дніпра» неодноразово стикалися з процедурою збору документів. Це непросто. Є багато нюансів і клопотів. Бійці не мають бігати з кабінету в кабінет, переносити по черзі різні довідки. Тому в міськраді створено це єдине вікно. Тепер, аби оформити необхідні папери, бійцям необхідно прийти всього двічі», – розповіла депутат міської ради Юлія Дмитрова.

Наразі в єдиному вікні працюють троє волонтерів. За словами Юлії Дмитрової, найближчим часом штат співробітників буде розширено. Це стане одним із перших кроків впровадження нової структури роботи міської влади в питаннях, що стосуються бійців АТО.

Аби підтвердити право на отримання земельної ділянки, до єдиного вікна необхідно подати копію паспорта з пропискою, посвідчення учасника бойових дій, довідку учасника АТО, де вказані строки перебування в зоні проведення операції, а також ідентифікаційний код.

Як повідомила Юлія Дмитрова, у прийнятті сесією рішень про виділення земельних ділянок депутати також спиратимуться на рекомендації профільної комісії, яка працює при облдержадміністрації.

При виділенні земельних ділянок пріоритетність віддають родинам загиблих бійців і інвалідам І-ІІІ категорії. Головний критерій при розгляді документів – як довго боєць ніс службу в зоні антитерористичної операції.

Залишити відповідь