Допомога по дому, гуртки та соціальна реабілітація: понад 60 тис. мешканців області отримали підтримку в терцентрах

Купити продукти, прибрати вдома, випрати речі. Ці буденні для більшості людей справи для деяких – справжня проблема. Самотні старенькі, інваліди та важкохворі можуть знайти підтримку у  територіальних центрах соціального обслуговування. Тут допоможуть не лише впоратися з хатніми клопотами, а й знайти тимчасовий притулок, підлікуватися, пройти реабілітацію. Послугами соціальних працівників цього року скористалися понад 60 тис. мешканців Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення ОДА.

У Дніпропетровській області працює понад півсотні територіальних центрів, зазначила заступник директора департаменту соціального захисту населення Валентина Сливна. «29 таких закладів знаходиться в містах, 22 – у сільській місцевості. У них працюють майже 4,5 тис. людей», – розповіла вона.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Найчастіше мешканці регіону звертаються до територіальних центрів з проханням допомогти по дому. Соціальні працівники можуть сходити за продуктами, прибрати в будинку, випрати речі, оформити субсидію. Таку підтримку в області отримують майже 40 тис. людей.

«У центрах працюють гуртки за інтересами та бібліотеки. Можуть звернутися до територіального центру і малозабезпечені. Їх нагодують гарячим обідом, а ще – дадуть із собою продукти харчування, медикаменти, промтовари. Допоможуть і з тимчасовим або постійним притулком. Словом, якщо ви у скруті та не справляєтеся самі – вам сюди», – розповіла Валентина Сливна.

До соцпрацівників можуть звернутися самотні старенькі та інваліди, яким потрібен сторонній догляд, безробітні, малозабезпечені. Для цього слід прийти або зателефонувати до районного управління праці.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *