ДПІ у Кіровському районі інформує

В 2016 році внутрішня безпека ГУ ДФС у Дніпропетровській області провела 190 службових розслідувань та перевірок.

Протягом минулого року управлінням внутрішньої безпеки Головного управлінням ДФС у Дніпропетровській області проведено 190 службових розсліду- вань та перевірок.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області 18-ти працівникам фіскальної служби оголошено підозри про скоєння кримінальних правопорушень; винесено 53 подання керівникам територіальних підрозділів ГУ ДФС області для вжиття заходів реагування щодо усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності; до дисциплінарної відповідальності притягнуто 32 працівника служби.

З метою недопущення на вакантні та керівні посади в органах ДФС осіб, що своїми діями або вчинками можуть дискредитувати імідж служби, у 2016 році проведено перевірки 140 кандидатів на зайняття посад в підрозділах ГУ ДФС області. За підсумками перевірок 7 претендентам відмовлено у призначенні на посаду.

На Дніпропетровщині припинено діяльність конвертаційного центру, діяльність якого завдала збитків державі на 12 млн. гривень

Працівниками податкової міліції Дніпропетровської області в рамках розслідування криміналь- ного провадження за ч.5 ст.27, та ч.3 ст.212 КК України припинено діяльність конвертаційного центру, що надавав послуги підприємствам, зареєстрованим на території Київської, Пол- тавської, Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Злочинну діяльність було організовано групою осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності зареєстрували та придбали низку транзитно-конвертаційних суб’єктів підприємницької діяльності.

Схема конвертації полягала в наступному: реально існуючі підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підприємств, які входять до складу конвертаційного центру за нібито придбану сільськогосподарську продукцію. Потім грошові кошти знімались з розрахункових рахунків підконтрольних підприємств з подальшою передачею із пакетом документів.

Обіг проконвертованих коштів протягом 2015-2016 років через розрахункові рахунки, відкриті в відділеннях банків, склав 100 млн. гривень. Ймовірні втрати бюджету складають понад 12 млн. гривень.

На підставі ухвали суду проведено обшуки в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів, де вилучено 276 тис. гривень готівкою, 8 печаток, 12 банківських карток, комп’ютерну техніку, 3 мобільні телефони, документацію та чорнові записи, що свідчать про їх протиправну діяльність.

На розрахункові рахунки із залишком коштів у сумі 1 млн. 46 тис. гривень накладено арешт.

Роман Татарінов: У 2016 році у провадженні слідчих підрозділів перебувало понад 8,7 тис. кримінальних проваджень

Одним із основних напрямів роботи слідчих фінансових розслідувань є ефективне розслідування злочинів, вчинених порушниками податкового законодавства. Про це повідомив в.о. начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС Роман Татарінов.

За його словами, в провадженні слідчих фінансових розслідувань у 2016 році перебувало 8748 кримінальних проваджень, у тому числі 3526 – про тяжкі та особливо тяжкі злочини.

«Безпосередньо у 2016 році слідчими фінансових розслідувань розпочато 6800 проваджень, з яких 2461 – про тяжкі та особливо тяжкі злочини. Закінчено 3358 проваджень, у тому числі 1051 – про тяжкі та особливо тяжкі злочини», – розповів Роман Татарінов.

За вказаний період до суду направлено 1113 кримінальних проваджень, у тому числі з обвинувальним актом – 796, що на 62 більше, ніж у 2015 році.

«У направлених до суду слідчими фінансових розслідувань провадженнях забезпечено відшкодування збитків у розмірі 419,5 млн. грн. Це складає 43% від загальної суми встановлених збитків», – зазначив посадовець.

При цьому у зв’язку зі сплатою податків, зборів (обов’язкових платежів), а також відшкодуванням шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою, у 2016 році на підставі ч.4 ст.ст.212 і 212-1 КК України до суду направлено 165 кримінальних проваджень. За ними відшкодовано 338,6 млн. грн. збитків.

У закінчених провадженнях арештовано коштів та майна на суму 638 млн. грн. Це складає 66% від розміру встановлених збитків, що на 386 млн. грн. більше 2015 року.

Про акцизний податок з 1 січня 2017 року

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» відмінено акцизний податок на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального.

З 1 січня 2017 року залишається акцизний податок з роздрібної торгівлі пивом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, тютюном та промисловими замінниками тютюну, що реалізуються відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України в розмірі 5 відсотків.

Про доходи від продажу майна необхідно повідомити фіскальну службу

 ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська наголошує, що триває кампанія декларування доходів отриманих громадянами у 2016 році. Цьогоріч фізичні особи декларують свої доходи за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи.

Обов’язок щодо подання декларації про доходи передбачений для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких податок не утримувався, зокрема при продажу чи обміні об’єктів рухомого та нерухомого майна – зокрема, квартир, будинків, землі, автомобілів, художніх цінностей, тощо.

Дана норма встановлена Податковим кодексом України відповідно до ст. 172 і ст. 173 – до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи включається, зокрема, частина доходів від операцій з нерухомим і рухомим майном у розмірі, визначеному Податкового кодексу України.

Платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний (має право) надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але на той час проживає не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, має подати декларацію до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними, в термін до 1 травня.

Якщо ж фізична особа знята з реєстрації за однією податковою адресою та не зареєстрована за іншою, то вона повинна подати річну податкову декларацію до контролюючого органу за попередньою податковою адресою.

Порядок заповнення та форми декларацій за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2017/povidomlennya/279977.htm

Як працюватиме електронний кабінет платника податків

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє , що Законом України від 21.12.2016 р. № 1797-VIII Податковий кодекс доповнено ст. 42-1, яка визначає правові засади функціонування електронного кабінету платника податків.
Електронний кабінет реалізований у вигляді захищеного Інтернет-порталу для платників податків, робота в якому здійснюється у режимі реального часу та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення.
Електронний кабінет працюватиме цілодобово, крім часу, необхідного для проведення технічного обслуговування, та буде забезпечувати такі можливості:
-перегляд в режимі реального часу інформації про платника податків, що використовується контролюючими органами;

-перегляд даних оперативного обліку податків та зборів (дані карток платників податків);
-перегляд даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість;
-перегляд даних системи електронного адміністрування реалізації пального;
-одержання інформації у вигляді документа, який формується автоматизовано шляхом вивантаження інформації з електронного кабінету із накладенням електронного підпису посадової особи та печатки контролюючого органу;

-проведення звірення розрахунків з бюджетом, з одержанням документа про стан розрахунків із накладенням електронного підпису посадової особи та печатки контролюючого органу;
-надання заяви про повернення помилково або надлишково сплачених сум податків;
-автоматизоване визначення обов’язкових для подання платником податків форм податкової звітності;
-автоматизоване визначення рахунків для сплати податків конкретним платником податків;
-заповнення, перевірки та подання податкових декларацій до контролюючого органу;
-реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
-реєстрація акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних;
-перегляд інформації про податкові накладні та розрахунки коригування, реєстрація яких в ЄРПН зупинена;

-отримання інформації з ЄРПН про стан спецрахунку та суми, які враховуються у формулі для визначення ліміту реєстрації податкових накладних;

-отримання інформації з ЄРПН про зареєстровані постачальниками податкові накладні та розрахунки коригування;

– отримання повідомлень про проведення податкових перевірок, отримання актів та довідок за наслідками перевірок;

-адміністративне оскарження рішень контролюючих органів (подання заперечень на акт перевірки, подання скарги, тощо);

-перевірка статусу контрагента за базами даних Мінфіну, наприклад, про статус реєстрації платником ПДВ, про наявність порушень податкового законодавства, наявність податкового боргу;
-внесення змін до реєстраційних даних платника податку, наприклад, у разі зміни посадових осіб;
-надання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування;

-взяття на облік на митниці;

-подання заяв та інших документів для отримання сертифікатів походження EUR.1
-реєстрація РРО;

-подання звітності про використання РРО;

-отримання довідок та інших документів, які видаються податковими органами.
Для організації електронного документообігу ст. 45 Кодексу доповнено п. 45.3 згідно якої платник податків, зобов’язаний під час обрання способу взаємодії в електронному вигляді, повідомити контролюючому органу свою електронну адресу (адреси) шляхом внесення цієї інформації до своїх облікових даних через електронний кабінет.

Законом України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», що набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни до ставок акцизного податку

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що Законом України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (далі – Закон №1791), який набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни, зокрема, до пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), яким регулюються ставки акцизного податку.

З 01.01.2017 діють нові ставки акцизного податку на алкогольні напої, що не маркуються марками акцизного податку (до 8,5% об’ємних одиниць), тютюн і тютюнові вироби та пальне.
З 01.03.2017 почнуть діяти нові ставки акцизного податку на алкогольні напої, що підлягають маркуванню марками акцизного податку (пункт 1 розділу II Закону №1791).
Так, пунктом 8 розділу I Закону №1791 внесені зміни, зокрема, до п.п.215.3.1 п.215.3 ст.215 ПКУ щодо ставок акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво, відповідно до яких ставки податку збільшено:

на 12%:

-на вина кріплені, вермути – з 7,16 грн. до 8,02 грн. за 1 л;

-на вина ігристі та газовані – з 10,40 грн. до 11,65 грн. за 1 л;

-на пиво – з 2,48 грн. до 2,78 грн. за 1 л;

– на сидр і перрі (без додання спирту) – з 0,95 грн. до 1,06 грн. за 1 л;

 на 18%:

-на коньяки – з 89,94 грн. до 105,80 грн. за 1 л;

на 20%:

-на лікеро-горілчану продукцію – з 105,80 грн. до 126,96 грн. за 1 л 100-відсоткового спирту;
-на інші зброджені напої з доданням спирту – з 105,80 грн. до 126,96 грн. за 1 л 100-відсоткового спирту;

-на спиртовмісні харчові продукти з вмістом спирту етилового більше 8,5% об’ємних одиниць – з 141,06 грн. до 169,27 грн. за 1 л 100-відсоткового спирту.

Окремо виділено плодово-ягідні вина без додання спирту, тобто зброджені напої, одержані виключно у результаті природного (натурального) бродіння фруктових, ягідних та фруктово-ягідних соків, з вмістом спирту не більше 8,5% об’ємних одиниць, на які встановлено ставки, як на сидр і перрі (без додання спирту), у розмірі 1,06 грн. за 1 л.

Ставки акцизного податку на слабоалкогольні напої (до 8,5% об’ємних одиниць) доведено до єдиних ставок із лікерно-горілчаними виробами, тобто зменшено з 211,59 грн. до 126,96 грн. за 1 л 100-відсоткового спирту.

Ставки акцизного податку на сухі вина не змінено і складають 0,01 грн. за 1 л.

Плата за землю – податкові зміни 2017

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що Законом України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», що набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни до статей 282, 288 – 289 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), які регламентують правила нарахування плати за землю та орендної плати.
Законом внесено зміни у частині адміністрування плати за землю, зокрема:
– передбачено звільнення від сплати земельного податку для деяких категорій державних і комунальних закладів та установ, а саме:
а) державних та комунальних дитячих санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення і відпочинку, а також дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладів України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких підприємств, установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;
б) державних та комунальних центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров’я населення, центрів з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацькі спортивних шкіл і спортивних споруд всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, за земельні ділянки, на яких розміщені їх спортивні споруди. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;
– встановлено, що договір оренди земель державної і комунальної власності укладається за типовою формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України (далі – КМУ); розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою розміру земельного податку, встановленого для відповідної категорії земельних ділянок на відповідній території. Річна сума платежу для баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, перелік яких затверджується КМУ, не може перевищувати 0,1% нормативної грошової оцінки;
– з метою індексації нормативної грошової оцінки встановлено нову верхню граничну межу індексу споживчих цін – якщо індекс споживчих цін перевищує 115%, такий індекс застосовується із значенням 115.

Формування податкового кредиту у разі здійснення суб’єктом господарювання оподатковуваних і неоподатковуваних операцій

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що з урахуванням змін, внесених до статті 198  Податкового кодексу Законами України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII та від 16 липня 2015 року № 643-VIII, з 1 липня 2015 року податковий кредит звітного періоду формується платником податку із сум податку на додану вартість, нарахованих (сплачених) при придбанні товарів/послуг незалежно від напряму їх використання (в оподатковуваних чи неоподатковуваних операціях).
Для платників податку, в діяльності яких одночасно мають місце і оподатковувані і неоподатковувані операції, основна відмінність діючого з 1 липня 2015 року порядку формування податкового кредиту в порівнянні з попередніми звітними періодами полягає в тому, що та частина податку на додану вартість, яка раніше не могла бути включена до складу податкового кредиту, оскільки припадала на частку неоподатковуваних операцій, зараз до податкового кредиту включається, але одночасно донараховується розрахунково визначена відповідна сума умовних податкових зобов’язань.

Донарахування таких податкових зобов’язань здійснюється шляхом складання зведеної податкової накладної не пізніше останнього календарного дня відповідного звітного періоду. Така податкова накладна підлягає реєстрації в ЄРПН за загальновстановленими правилами.
При нарахуванні податкових зобов’язань використовується ставка податку (20 або 7 відсотків), яка зазначена в отриманій від постачальника податковій накладній, складеній ним при постачанні товарів/послуг, необоротних активів.

Якщо товари/послуги, необоротні активи були придбані без податку на додану вартість (придбані у неплатників ПДВ, операції з їх постачання звільнені від оподаткування тощо), то у разі їх призначення для використання та/або початку використання в неоподатковуваних операціях, нарахування податкових зобов’язань не здійснюється незалежно від дати придбання таких товарів/послуг, необоротних активів.

Для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, які призначалися для використання та/або починають використовуватися у неоподатковуваних операціях після цієї дати, наприклад, вже в 2016 році, податкові зобов’язання згідно з пунктом 198.5 статті 198 нараховуються тільки у випадку, якщо суми податку, нараховані (сплачені) під час їх придбання або виготовлення, були включені до складу податкового кредиту.

Ставки єдиного податку у 2017 році

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє , що з 1 січня 2017 року ставки єдиного податку для платників 1 групи встановлюються у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня 2017 року, 2 групи – у відсотках до розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня 2017 року.

Тобто у 2017 році для І групи буде встановлена фіксована ставка у межах до 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, для ІІ групи –  20% від мінімальної зарплати.

Для ІІІ групи ставки не змінились. Як і в 2016 році, у 2017 році для ІІІ групи (платників ПДВ) ставка становить 3%, для ІІІ групи (неплатників ПДВ) – 5%.

Відтепер при поданні звітності до ЦОП йти необов’язково

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська звертає увагу платників податків, що за допомогою сервісу “Електронний кабінет платника”,який доступний за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx, можливо надання будь-якої податкової звітності, у тому числі Звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску і Податкову декларацію про майновий стан і доходи. При цьому платнику податків нема необхідності приходити до ЦОП ДФС.

Останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік – 03 травня поточного року

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська нагадує, що податковим законодавством установлені такі строки для подання декларації про майновий стан і доходи:

для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017;

для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи можна отримати в   Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

У 2016 році громадяни, які мешкають у Центральному районі м.Дніпро отримали 114,9 тис грн податкової знижки

За 12 місяців 2016 року мешканцями Центрального району м. Дніпро подано 107декларації про майновий стан та доходи від громадян. В деклараціях відображено 139,9тис.грн витрат і відповідно заявлено до повернення суми податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку.

Зокрема, 95 декларацій стосувалося отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, 10 декларації – зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 2 декларації – із витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню детей.

За наслідками перерахунків цим громадянам нараховано до повернення 139,9 тис грн податку на доходи фізичних осіб, з яких станом на поточну дату 114,9тис.грн.

Громадянам слід пам’ятати, що право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року (тобто у 2016 році за 2015 рік) на наступні податкові роки не переноситься.

Запитували-відповідаємо

Чи можуть підприємці на єдиному податку здійснювати зовнішньоекономічну діяльність

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку можуть здійснювати зовнішньоекономічну діяльність як на території України, так і за її межами, за умови, що ними не здійснюються види діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

Згідно із ст. 1 Закону України від 16 квітня 1991 року № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» із змінами та доповненнями (далі – Закон) зовнішньоекономічна діяльність – діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами.

Фізичні особи, які мають постійне місце проживання на території України, мають зазначене право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, якщо вони зареєстровані як підприємці згідно з Законом України «Про підприємництво» (ст.5 Закону).

Статтею 4 Закону передбачені види зовнішньоекономічної діяльності, до яких, зокрема, належать експорт та імпорт товарів, капіталів та робочої сили.

Відповідно до п.291.3 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізична особа – підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим гл.1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» ПКУ, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.

Пунктом 291.5 ст.291 ПКУ визначені види діяльності, здійснюючи які фізичні особи – підприємці не можуть бути платниками єдиного податку.

Платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми (пп.5 пп.298.2.3 п.298.2 ст.298 ПКУ).

Таким чином, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку можуть здійснювати зовнішньоекономічну діяльність як на території України, так і за її межами, за умови, що ними не здійснюються види діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

Продаєте технічно складні побутові товари – готуйтесь застосовувати РРО

ДПІ  у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Відповідні зміни до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України внесені Законом України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році».

Термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту» для цілей Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» вживається у значенні, наведеному в Законі України «Про захист прав споживачів».

Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій встановлюється Кабінетом Міністрів України.

За повідомленням Міністерства фінансів України на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/minfin.gov.ua/?fref=ts 29.12.2016, Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) буде затверджений у 1 кварталі ц.р.: «У платників податків виникло багато питань щодо застосування #РРО для технічно складних побутових товарів. Звертаємо Вашу увагу, зазначені норми НЕ застосовуватимуться з 01 січня 2017 року, а лише після визначення переліку товарів. Перелік товарів, які підлягатимуть застосуванню РРО, має встановити Кабінет Міністрів до 31.03.2017. Протягом цього періоду штрафні санкції застосовуватися не будуть. УВАГА! Наголошуємо, що це має бути окремий Перелік з метою застосування РРО, який не пов’язаний зі схожим Переліком з метою гарантійного ремонту (постанова КМУ від 11 квітня 2002 р. № 506). Під час розробки будуть проведені консультації з громадським суспільством та експертами».

Аудитори ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська поповнили бюджет на 4,4млн. гривень

У 2016 році фахівцями ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська проведено 82 документальних перевірок суб’єктів господарювання. За результатами контрольно-перевірочної роботи до бюджету забезпечено надходження на суму  4433,0 тис.грн.  .

Проведенні 44 документальні перевірки з питання дотримання вимог валютного законодавства, за результатами яких донараховано 379,9 тис.грн.

За результатами моніторингу випадків недотримання законодавства з застосування, трансфертного ціноутворення, проведена документальна перевірка СГ  з питання подання з порушенням вимог пункту 39.4 статті 39 цього Кодексу звіту про контрольовані операції, за результатами якої застосована штрафна санкція в сумі 365,4 тис.грн.

Відпрацьовано 164 СГ, які задіяні в міжрегіональних схемах ухилення від оподаткування ПДВ на суму сумнівного податкового кредиту 115 194,6 тис.грн.

Відпрацьовано 98 СГ, які скористались послугами «конвертаційних» центрів на суму податкового кредиту 6 808,9 тис.грн.

Протягом 2016 року у рамках операції «Легальний товар», відпрацьовано 15 СГ – контрагентів ризикових імпортерів по ланцюгу постачання на суму  податкового кредиту 8414,2 тис.грн.,

До уваги платників податків !

 ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська повідомляє про проведення у 25.01.2017  семінару (практикуму) на тему “:Адміністрування єдиного соціального внеску.Актуальні питання щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Про справляння земельного податку. Профілактика та протидія проявам корупції в органах ДФС.” Практикум відбудеться за адресою : м.Дніпро , вул Княгині Ольги 22. телефон: 374-70-86

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *