Другий тур виборів почався в 5 містах і 12 районах Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині стартував другий тур місцевих виборів. Усі виборчі дільниці відкрили двері. Про це повідомив секретар обласного оперативного штабу щодо проведення в Дніпропетровській області місцевих виборів Юрій Зарецький.

На цей раз в гонці за посаду мера поборються у 5 містах – Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді та Нікополі. Крім того, в селі Новогніде Синельниківського району пройде другий тур виборів сільського голови. Також у 12 районах,  загалом оберуть 25 депутатів у 23 сільських і селищних ради, в яких кілька депутатів набрали однакову кількість голосів.

«Всі дільниці до волевиявлення мешканців області готові, – зазначив Юрій Зарецький. – Вони матеріально і технічно забезпечені, є транспорт і зв’язок. Очікуємо на спостерігачів від міжнародних і громадських організацій».

Всього в області працюють 954 виборчі дільниці. У Дніпропетровську – 429, у Кривому Розі – 293, у Дніпродзержинську – 97, в Нікополі та Павлограді – 60 і 50 відповідно. А також 25 – у селах і селищах.

 

Віддати свій голос кожен може до 20.00. Йдучи на виборчу дільницю, не забудьте паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Добавить комментарий