ДТЕК починає 5-й сезон конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками»

ДТЕК відкрив приймання заявок на щорічний конкурс «Місто своїми руками». Будь-який житель 42 територій, де розвивається бізнес компанії, може взяти участь у проекті і виграти до 30 тис. грн на реалізацію своєї ідеї щодо покращення рідного міста. Бюджет конкурсу становить 5,1 млн грн. Заявки приймають із 11 квітня до 20 травня 2016 року.

«Місто своїми руками» ми вважаємо одним зі своїх найвдаліших проектів. Він дозволяє людям не просто точково щось покращити у своєму мікрорайоні, у дворі, на вулиці — а повірити в те, що за достатньої ініціативи і проактивної участі будь-які цілі є досяжними. Можна побудувати власними руками не тільки дитячий майданчик, а і справді — ціле місто. Наша мета — пробудити соціальну активність жителів у регіонах розвитку бізнесу компанії, мета містян — зробити свої міста комфортнішими, а мета місцевої влади — знайти в особі місцевих активістів опору та підтримку для реалізації соціальних ініціатив, бо час пасивного очікування благ від держави минув. І в цьому сенсі «Місто своїми руками» стало точкою перетину нас як бізнесу, влади і громад — у цьому секрет його успіху», — зазначила Тетяна Оверіна, директор із регіональної політики ДТЕК Енерго.

Конкурс міні-грантів «Місто своїми руками» реалізується п’ятий рік. У 2016 році він значно розширив свою географію й охопив уже 42 населені пункти в семи областях України (торік брали участь у конкурсі 15 територій).

Конкурс буде проходити в кілька етапів:

11 квітня — 20 травня — приймання заявок;

6 червня — 24 червня — робота конкурсної комісії та онлайн-голосування;

4 липня — 8 липня — оголошення переможців, видавання грантів;

11 липня — 31 жовтня — реалізація та презентація проектів.

Оцінювати конкурсні роботи будуть комісії, які створені на територіях. Також передбачено онлайн-голосування через сайт соціального партнерства , де жителі зможуть вибрати найкращі проекти, 10 із яких у кожному місті/районі зможуть отримати додаткові бали до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

Цьогоріч у конкурсі з’явилося нововведення — 5 найяскравіших проектів серед усіх територій-учасників додатково отримають по 10 тис. грн. Обирати найкращих серед найкращих буде Національна конкурсна комісія.

Важливо знати для участі в конкурсі:

  1. Подання заявок здійснюється через сайт соціального партнерства ДТЕК .
  2. Термін подання заявок — з 11 квітня до 20 травня 2016 року.
  3. Розмір максимальної суми міні-гранту — 30 тис. грн.
  4. Передбачено обов’язкове співфінансування від ініціативних груп у розмірі 10% від бюджету проекту.
  5. Спрямованість проектів: упорядкування міст, енергоефективність у ЖКГ, пропаганда здорового способу життя та популяризація занять спортом, освіта, культура і творчість, соціальна сфера (робота з незахищеними верствами населення).

У 2015 році інвестиції ДТЕК у проект склали 3 млн грн, брали участь у конкурсі 15 територій України. Було визначено 140 проектів-переможців, у реалізації яких узяли участь майже 6 000 осіб.

Одними з найяскравіших проектів 2015 року можна назвати: кіноклас у школі (Тернівка); дитячий майданчик для вивчення правил дорожньої безпеки (Павлоград); оснащення соляної кімнати в дитячому садку (Першотравенськ); дитячий ігровий майданчик у національному стилі (Енергодар); сухий басейн і музичні інструменти для реабілітації людей з особливими потребами (Бурштин); еко-клас під відкритим небом (Ладижин) та інші.

Дізнатися докладну інформацію про конкурс «Місто своїми руками», подивитися, які проекти соціального партнерства реалізуються на територіях діяльності підприємств ДТЕК, можна на сайті www.spp-dtek.com.ua. Тут також можна отримати докладний звіт про статус виконання кожного з проектів.

Залишити відповідь