Два десятки спортсменів збирається відправити область на Олімпійські ігри

Найпрестрижніші змагання світу не за горами – вже влітку наступного року на Олімпійські ігри до Бразилії з’їдуться кращі спортсмени. Всі вони боротимуться за перемогу, до якої йшли все життя. Готується до першості і Дніпропетровщина. Четверо наших спортсменів вже вибороли омріяний «квиток» на Олімпійські ігри. У департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді ОДА планують, що загалом на змагання поїдуть щонайменше 20 спортсменів з Дніпропетровщини. Про це під час прес-конференції повідомив директор департаменту Олександр Пшеничников.
На літні Олімпійські ігри-2016 від Дніпропетровщини поїдуть дві легкоатлетки, веслувальник та спортсменка, що займається польовою стрільбою. Вони стали призерами європейських та світових чемпіонатів. Це і дозволило їм отримати спеціальну ліцензію на участь в Олімпійських іграх.
«Ми робимо ставку ще на понад півтора десятки дніпропетровських спортсменів. Це боксери, гімнасти, легкоатлети, фехтувальники, грекоримські борці, тріатлоністи та ін. Хлопці та дівчата мають відмінну підготовку та незламну силу волі. У них попереду чемпіонати Європи та світу. Ми віримо, що наші спортсмени здобудуть перемогу та отримають омріяний квиток на олімпіаду», – зазначив Олександр Пшеничников. Він додав, що учасників ігор відбиратимуть аж до літа.
Загалом честь України на олімпійських іграх захищали 157 спортсменів з Дніпропетровщини. Вони вибороли 20 медалей.
Літні Олімпійські ігри 2016 року з 5 по 21 серпня  прийматиме  бразильське Ріо-де-Жанейро.

Добавить комментарий