Дзюдоїсти з Дніпропетровщини – призери Чемпіонату України

9 медалей завоювала збірна команда Дніпропетровської області  на  Чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів до 17 років. Наші хлопці та дівчата тричі підіймалися на  першу сходинку п’єдесталу, один раз – на другу  та п’ять – на третю. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Чемпіоном у вазі  до 60 кг став Сергій Мишалов. У фіналі він переміг  киянина Станіслава Садовського.

У вазі до 81 кг поза конкуренцією був наш Микита Матлашевский. У фіналі він впевнено виграв в одесита Федора Федорчука. Раніше Микита тричі програвав Федору і ось нарешті зміг взяти верх над цим непростим суперником.

У вазі більше 70 кг у фінал потрапили дві дніпропетровські дзюдоїстки Марія Меркулова та Єлизавета Горб. Чемпіонкою України вперше у своїй кар’єрі стала Ліза, а Маша поклала у скарбничку збірної Дніпропетровської області срібну медаль.

Бронзовими медалістами на татамі стали Руслана Перехрест у вазі до 44 кг, Дмитро Нагорний – до 50 кг, Даніель Шевченко – до 60 кг, Дмитро Мартинов – до 66 кг, Єлизавета Булавіна – до 70 кг.

У п’ятірці завершили національну першість Олег Вередиба, Тарас Бугір, Ганна Танцюра і Вікторія Попович. У підсумку на Чемпіонаті України U-17 збірна Дніпропетровської області посіла друге місце в загальнокомандному заліку.

Чемпіонат України з дзюдо приймав Луцьк. За перемогу змагалися 445 спортсменів, Дніпропетровщину представляли 45 учасників.

Дзюдо в області займається понад 3 тис. людей, з якими працюють більше ста тренерів.  

Залишити відповідь