Економічний факультет ДНУ відкриває українсько-польську магістратуру

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара підписав меморандум про співпрацю з Вищою школою менеджменту охорони праці в Катовіце (Польща).

Головною метою цього договору є відкриття спільної магістратури для студентів економічного факультету ДНУ, які зможуть після успішного навчання отримати український та європейський магістерські дипломи. «Сподіваємося, що студенти, які вступатимуть до магістратури ДНУ вже цього року, матимуть таку можливість, – наголосив ректор університету професор Микола Поляков. – На сьогодні вже визначено академічну різницю за спеціальністю «Менеджмент» в обох університетах і зараз фахівці приступають до узгодження програм. Це вже тринадцята угода про академічний обмін з польськими університетами, що підписана в ДНУ. Ми маємо успішне 20-річне співробітництво з Університетом ім. Марії Кюрі-Склодовської, Варшавським, Вроцлавським, Лодзьким, Познанським, Білостоцьким та багатьма іншими університетами Республіки Польща, зарекомендували себе як надійні партнери і нині розширюємо можливості академічного обміну для нинішніх і майбутніх студентів».

2

Візит до Дніпропетровського національного університету канцлера Вищої школи менеджменту охорони праці Малгожати Сікорської та представниці ректора з питань міжнародного співробітництва Клаудії Тирали є продовженням плідної кількарічної співпраці нашого вишу з польськими колегами. «Вища школа менеджменту досить молода у порівнянні з Дніпропетровським університетом, але у нас є багато споріднених спеціальностей, за якими ми могли б здійснювати студентський та науковий обмін, – зазначила пані Малгожата Сікорська. – Ми співпрацюємо з промисловими підприємствами Польщі в сфері захисту довкілля, досліджуємо промислове забруднення, запилення, шумові показники. Нещодавно отримали грант Європейської Комісії для розвитку хімічної лабораторії, що здійснює ці дослідження. Також маємо дуже сильну гуманістику: менеджмент, внутрішня безпека, філологія, мистецтвознавство, зв’язки з громадськістю. Сьогодні ми починаємо співпрацю за напрямком «Менеджмент», але сподіваємося на розвиток взаємин і за іншими спеціальностями», – наголосила пані канцлер.

Декан економічного факультету професор Сергій Смирнов також бачить різні напрямки співробітництва з колегами з Катовицької Вишої школи: «Перша наша ціль – спільна магістратура, але ми плануємо також проведення відеоконференцій, вебінарів, що не потребує великих фінансових витрат, запрошуємо колег до публікації результатів досліджень у наших наукових журналах, як друкованих, так і електронних, до участі в конференціях. Також ми активно шукаємо партнерів для участі у програмі ЄС «Горизонт-2020». Завідувач кафедри економіки та управління підприємством Тетяна Гринько провела велику попередню організаційну роботу, що дозволяє нам розвивати це співробітництво», – зазначив декан факультету.

Інформаційно-аналітичне агентство

ДНУ ім. О.Гончара

Добавить комментарий