Фехтувальник із Дніпра вперше виборов особисту медаль на Чемпіонаті Європи

У Польщі проходить Чемпіонат Європи з фехтування. Володар олімпійської ліцензії в Ріо-де-Жанейро, дніпровець Богдан Нікішин здобув першу у своїй кар’єрі особисту медаль континентальної першості. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

З 19 по 26 червня в польському Торуні триває Чемпіонат Європи з фехтування.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У другий день змагань лідер української чоловічої команди шпажистів Богдан Нікішин завоював бронзову медаль. У спортивній кар’єрі 36-річного дніпровського фехтувальника це перша особиста нагорода Чемпіонату Європи.

Нікішин дійшов до півфіналу, залишивши позаду двох титулованих угорців – екс-чемпіонів світу Габора Божко (10:9) і Імре Гезу (15:11), а також обігравши італійця Паоло Піццо (15:6).

У поєдинку за вихід у фінал наш земляк поступився двократному чемпіону світу, французу Яннику Борелю. Рахунок – 8:15.

Онлайн трансляція Чемпіонату Європи з фехтування – за посиланням.

Одну з найяскравіших перемог у своїй тривалій кар’єрі Богдан Нікішин здобув наприкінці квітня. На Гран-Прі в Ріо-де-Жанейро шпажист виборов золото в особистій першості. На шляху до найвищої сходинки він обіграв двох французів, у півфіналі впевнено обійшов призера чемпіонату світу з Кореї, а у вирішальному бою переміг чотирикратного чемпіона Європи із Швейцарії.

Дніпровський «д’артаньян» Богдан Нікішин – володар олімпійської ліцензії. У серпні він гарантовано їде до Ріо-де-Жанейро на головні змагання світового масштабу.

Хто ще з дніпровських спортсменів пакує валізи до сонячної Бразилії, читайте тут.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *