Філатов гарантує дніпропетровцям комфортне місто

 

У вівторок, 13 жовтня, штабом кандидата в мери Бориса Філатова була представлена ​​попередньо анонсована «Стратегія розвитку Дніпропетровська» – унікальна програма, що є, по суті, готовим планом дій для якісних змін в житті городян. Багатосторінковий документ був написаний зусиллями експертів різних сфер, з якими політик зустрічався за «круглими столами», працівників різних галузей, з якими Борис Філатов спілкувався під час зустрічей з трудовими колективами. Свій внесок внесли й прості городяни, написано тисячі скарг, пропозицій та звернень у прийомні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

ф2

«Документ визначив реальні пріоритети, тому що його складали реальні люди. Ми вислухали всіх, ми врахували безліч думок і побажань, ми виявили «гарячі точки» і багато з них вже нормалізували. Фактично в тій чи іншій мірі у складанні стратегії брали участь тисячі простих дніпропетровців і кілька десятків профільних експертів, реальних працівників тієї чи іншої галузі», – сказав під час презентації стратегії Борис Філатов.
За його словами, значна частина звернень і зауважень дніпропетровців у тій чи іншій мірі зачіпала тему ЖКГ та громадського міського транспорту. Команда політика вважає, що місту необхідна паспортизація житлового фонду і захищені в міському бюджеті рядки витрат на ремонт будинків, ліфтового господарства та інженерних мереж. У світлі постійно зростаючих тарифів автори «Стратегії розвитку Дніпропетровська» приділяють особливу увагу підвищенню енергоефективності будинків дніпропетровців, а також виступають за повномасштабну підтримку створення ОСББ. Окреме місце відводиться і боротьбі з монополією постачальників ресурсів – води, тепла, електроенергії. Автори програми вважають, що тільки у випадку, коли людина зможе сама вибирати такого постачальника з десятків різних, можливе зниження тарифів і зростання якості послуг.
Щодо міського транспорту команда Філатова пропонує відновити, як мінімум, колишній рівень використання електротранспорту, а за рахунок подолання корупції в галузі, ще й навести лад у сфері приватних пасажироперевезень. Серед інших пропонованих напрямків роботи – будівництво та реконструкція дорожньо-транспортних об’єктів; впровадження інтелектуальної системи управління транспортом, що передбачає установку спеціальних знаків і «розумних світлофорів»; виділення для руху комунального транспорту окремої дорожньої смуги; реалізація проекту «Єдиний паркувальний простір» та ін.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *