Фонтан, лави і газони: на Дніпропетровщині реконструювали площу (Фото)

На осучасненій центральній площі у Криничках навіть у спеку – аншлаг. У будь-який час тут збираються мешканці різного віку – і малеча, і дорослі, і пенсіонери. Полежати на траві, покататися на велику чи скейті, освіжитися біля фонтану або просто посидіти на зручних лавах. Комфортне місце відпочинку місцеві отримали в результаті реконструкції площі. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Мешканці Криничок давно чекали на оновлення центральної площі. Мріяли і про рівне покриття замість порепаного асфальту, і про зручні лави з тіньовими навісами, і про прохолоду у спеку.

Мрії місцевих здійснилися. Влітку 2018-го розпочали реконструкцію площі, і вже до кінця року її завершили. Тепер на площі – сучасна бруківка. Зручно і на велику покататися, і на скейті.

Нове місце відпочинку особливо полюбилося дітлахам. Найбільші враження – від сучасного фонтану.

«Це найулюбленіше місце відпочинку мого 4-річного онука Ярослава. Він у захваті від фонтану! Гуляємо тепер тільки на цій площі. Дуже гарно тут», – сказала місцева мешканка Наталя Кобзар. На площі висадили газони та дерева. Додали комфорту зручними лавами.