«Форсаж 7» став найскачуванішим фільмом 2015 року

«Форсаж 7» оголошений самим нелегально скачуваним в мережі фільмом 2015 року за підсумками дослідження, проведеного компанією Exipio. Дані дослідження наводить Variety, пише gazeta.ua.
Сьому частину франшизи «Форсаж», в якій грають Він Дизель, Пол Уокер, Джейсон Стейтем і Дуейн Скеля Джонсон, завантажили 44,8 мільйона разів. Фільм «Месники: Ера Альтрона» — на другому місці з приблизно 42 мільйонами завантажень. На третьому — «Світ Юрського періоду» (майже 37 мільйонів скачувань).
Картина «Шалений Макс: Дорога ненависті» (четверте місце) була завантажена майже 36,5 мільйона разів. На п’ятому — «П’ятдесят відтінків сірого» (32 мільйона завантажень).
У рейтинг Exipio потрапили і кілька фільмів 2014 року. «Інтерстеллар» за два роки був викачаний 46,8 мільйона разів, а «Американський снайпер» — 33,9 мільйона разів.
Оглядачі Variety звертають увагу на те, що масштаб піратського розповсюдження фільмів серйозно збільшився в 2015 році. Так, фільм 2013-го «Вовк з Уолл-стріт», що лідирував у 2014 році за кількістю скачувань (30 мільйонів), у 2015 році з такими показниками навіть не увійшов би в першу десятку: стрічка «Kingsman: Секретна служба», що знаходиться у новому рейтингу на десятому місці, зібрала більше (близько 31 мільйона скачувань).

Добавить комментарий