Геннадій Корбан прокоментував «відставку» Яроша


Голова політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Геннадій Корбан пов’язує «відставку» Дмитра Яроша з поста голови Проводу «Правого сектора» із радикалізацією цього руху.

«Значна частина Проводу серйозно радикалізується, і думаю, що Ярош давно не влаштовував тих, хто хотів трощити й палити все довкола», – написав Геннадій Корбан на своїй сторінці у Facebook.

Лідер УКРОПу додав, що при цьому для нього Д. Ярош залишається «моральним авторитетом і польовим командиром Війни за Незалежність».
Геннадій Корбан повідомив, що нещодавно зустрічався з Ярошем.

«Ми міркували про те, що насильницькі революційні дії стосовно узурпаторів від чинної влади можуть активізувати спільного ворога. А це – непоправні людські втрати. І це нікому не потрібно. Ми говорили про те, що єдиний шлях для країни – відновити конституційний лад в парламенті, де демократичні сили повинні об’єднатися, переформатувавши коаліцію. Обрати технічний уряд і втілити не віртуальні реформи, а провести реальну модернізацію країни», – розповів лідер УКРОПу.

На зустрічі з Ярошем Геннадій Корбан, за його словами, поділився з ним побоюваннями, що Ярош може стати наступною жертвою «атаки Грицака».

«СБУ просто чекає на зручну нагоду», – вважає Геннадій Корбан.

Залишити відповідь