Геннадія Корбана госпіталізували просто під час судового засідання. Розгляд справи перенесли на 23 грудня

 

Лідера УКРОПу Геннадія Корбана госпіталізували з приміщення Жовтневого районного суду Дніпропетровська, де він у режимі відеоконференції брав участь у засіданні Печерського суду міста Києва, на якому розглядали клопотання захисту про зміну йому запобіжного заходу.

У лідера УКРОПу підвищився тиск, і він попросив викликати «швидку» після того, як у перерві засідання йому незаконно намагалися вручити процесуальні документи.

Після вимірювання тиску та зняття кардіограми лікар швидкої допомоги Олександр Бутерін повідомив, що Геннадій Корбан потребує подальшого обстеження в лікарні. «Він хоче продовжувати брати участь у засіданні. Зміни на кардіограмі є. Коли ми приїжджаємо на виклик, то пацієнта з такими показниками госпіталізуємо», – сказав лікар. У результаті Геннадій Корбан погодився на госпіталізацію. За словами лікарів, тривалість його перебування у стаціонарі залежатиме від динаміки, але зазвичай хворі в такому стані перебувають в медичному закладі 10 днів.

Пізніше суд відмовив у задоволенні клопотання адвоката Оксани Томчук, яка просила про продовження розгляду справи за відсутності Геннадія Корбана. Врешті засідання перенесли на 23 грудня, о 12.00. Оксана Томчук також просила суд дати дозвіл на зняття з Геннадія Корбана електронного засобу контролю, щоб лікарі мали змогу провести повноцінне обстеження політика (браслет викликає перебої в роботі медичного обладнання), однак її клопотання не було розглянуте.

Добавить комментарий