Голова обласної ради Гліб Пригунов привітав дітей з Днем святого Миколая

 

18 грудня більше тисячі дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених родин, сімей учасників АТО та переселенців отримали привітання від голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова.

3

«День Святого Миколая надихає нас, дорослих, на створення маленького свята і великого дива для кожної дитини. Святий Миколай завжди приносить гарні подарунки та веселощі. Ми подбали про підготовку святкових заходів для усіх малюків нашого регіону, і у першу чергу для тих, хто позбавлений батьківського піклування, хто мешкає в будинках-інтернатах, дитячих притулках, дитячих будинках сімейного типу, дітей із сімей учасників АТО, переселенців. Впевнений, що до добрих благодійних справ залучаться усі жителі області, адже доброта, небайдужість і щирість завжди були притаманні нашим землякам. Хай в кожен дім Святий Миколай принесе радість і щастя. Хай завжди буде над нашою землею і над кожним з вас Господнє благословення! Бажаю усім жителям Дніпропетровщини здоров’я і благополуччя, віри у краще майбутнє і здійснення мрій», – зазначив Гліб Пригунов.

2

Усі присутні отримали солодкі подарунки та переглянули казкову виставу «Чиполіно», яку для них підготували у Дніпропетровському театрі опери та балету.

Залишити відповідь